Skip to content
Hays - Recruiting experts worldwide
  1. Konto:
    Konto:

program certyfikacyjny

"firma przyjazna klientowi"

"Firma Przyjazna Klientowi" to jedyny kompleksowy projekt badawczo - rozwojowy w Polsce, diagnozujący obszary, w których relacje firmy z Klientami opierają się na wymianie wartości.

Wprowadzanie w życie najwyższych standardów obsługi klienta to nie tylko ważny element budowania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa i jego tożsamości, ale także decyzja, która może zadecydować o przetrwaniu organizacji na rynku.

W tym roku dołączyliśmy do grona Laureatów Programu Certyfikacyjnego „Firma Przyjazna Klientowi” i otrzymaliśmy prestiżowe Godło.


Gala odbyła się 11 kwietnia 20011 roku w Teatrze Kamienica w Warszawie. Podczas uroczystości Laureatom przyznano Certyfikaty „Firma Przyjazna Klientowi” za stosowanie najlepszych praktyk w zakresie działań zorientowanych na stałe podnoszenie poziomu zarządzania obsługą Klienta.


Nagroda jest wyrazem uznania dla wysokiej jakości obsługi Klientów i skuteczności realizowania założeń polityki zarządzania relacjami z Klientem. Otrzymanie Godła to symbol i gwarancja, iż organizacja legitymująca się nim, należy do firm przyjaznych dla Klienta, wyróżniając się pod względem nowoczesnej i profesjonalnej obsługi.

gala_paula_rejmer4

FPK_certyfikat_HAYS

 

|