Skip to content
Hays - Recruiting experts worldwide
  1. Konto:
    Konto:

VI FORUM OUTSOURCINGU

ORAZ II KONFERENCJA ABSL

17 czerwca 2011r. w hotelu Westin w Warszawie odbędzie się VI Forum Outsourcingu organizowane przez Roadshow Polska. Wydarzenie będzie połączone z II Konferencją Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych w Polsce (ABSL). Patronat merytoryczny nad wspólnym projektem Roadshow i ABSL obejmie Ministerstwo Gospodarki, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) oraz Krajowa Izba Gospodarcza (KIG). Jest to pierwszy tak duży projekt w branży outsourcingu realizowany przez dwie wiodące organizacje, podejmujące działania na rzecz rozwoju sektora nowoczesnych usług biznesowych w Polsce i podnoszenia atrakcyjności inwestycyjnej kraju.

polish_invest_forum_baner1

CO: VI FORUM OUTSOURCINGU oraz II KONFERENCJA ABSL
GDZIE: Warszawa, Hotel Westin
KIEDY: 17 czerwca 2011

Myślą przewodnią konferencji będzie pozycja Polski na globalnej mapie usług biznesowych. W I kwartale 2011 r. miały miejsce intensywne przetasowania biznesowe na świecie, co skłoniło czołowych przedstawicieli outsourcingu w Polsce i regionie do dyskusji na temat tendencji i perspektyw rozwoju naszego kraju jako destynacji dla centrów offshoringowych. Zamieszki w Północnej Afryce, kataklizm w Japonii i rosnąca przestępczość w Meksyku skłoniło wielu inwestorów do przeniesienia swoich procesów biznesowych do bardziej bezpiecznych lokalizacji. Naturalnymi kierunkami migracji biznesu stają się kraje Europy Środkowo-Wschodniej, w tym Polska.

Podczas konferencji zostanie zaprezentowany najnowszy raport ABSL na temat rynku nowoczesnych usług biznesowych w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Będzie to kompleksowe opracowanie autorstwa ABSL, uwzględniające między innymi wielkość rynku, skalę zatrudnienia, rodzaje obsługiwanych procesów, główne ośrodki, w których lokalizowane są centra usług. W tym roku po raz pierwszy analizą zostały objęte również inne kraje regionu.

W panelu dyskusyjnym nt. rozwoju nowoczesnych usług biznesowych w Polsce i kluczowych wyzwań w zakresie usług opartych na wiedzy weźmie m.in. udział Małgorzata Jasińska, Corporate Accounts Director CEE. Serdecznie zapraszamy.

Program wydarzenia dostąpny na stronie organizatorów: ZOBACZ PROGRAM

 

Źródło informacji: Strona organizatorów

|