Skip to content
Hays - Recruiting experts worldwide
  1. Konto:
    Konto:
Life Sciences

life sciences

Praca i kariera
socialcare

HAYS Life Sciences pozyskuje kandydatów dla sektora medycznego i paramedycznego. Realizujemy projekty jako jedyny lub preferowany dostawca usług rekrutacyjnych dla prywatnych i publicznych placówek ochrony zdrowia w Polsce i zagranicą, laboratoriów diagnostycznych, firm badawczych, producentów i dystrybutorów produktów medycznych.

Zarządzane przez nas procesy rekrutacyjne obejmują stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie dla producentów, jak również dystrybutorów leków na receptę oraz preparatów OTC, sprzętu medycznego, a także firm specjalizujących się w prowadzeniu badań klinicznych.

Korzystamy z wieloletnich doświadczeń w rekrutacji specjalistycznej HAYS na stanowiska średniego i wysokiego szczebla w wielu krajach na świecie, jak również z doświadczeń innych firm specjalizujących się w rekrutacji do sektora medycznego. Nasze metody poszukiwań opierają się na największej bazie specjalistów w tych dziedzinach w Polsce, licznych kontaktach branżowych na skalę międzynarodową oraz nowoczesnych metodach search and selection. dzięki temu docieramy do wysoko wykwalifikowanej kadry do działów sprzedaży, marketingu, aż po stanowiska kliniczne.

Niezależnie od tego, czy aktywnie poszukujesz pracy, czy też w chwili obecnej nie rozważasz zmiany miejsca zatrudnienia, zwiększ swoje szanse na rynku pracy - dołącz do bazy naszych kandydatów i zarejestruj się na hays.pl.

Szukaj pracy

|