Skip to content
Hays - Recruiting experts worldwide
  1. Konto:
    Konto:

NOWE CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W STOLICY


W Warszawie rozpocznie działalność finansowe centrum usług wspólnych dla firmy jubilerskiej PANDORA obsługujące jej spółki z Europy Zachodniej i Środkowo- Wschodniej.

Finansowe Centrum Usług Wspólnych dla firmy PANDORA w Europie Zachodniej i Środkowej i Wschodniej rozpocznie swoją działalność w lutym 2012, ale nabór pracowników już trwa. Centrum, na początku, zamierza zatrudnić 14 osób, a proces rekrutacji przekazany został firmie Hays Poland Sp. z o.o.

Firma zamierza stworzyć silny zespół specjalistów cechujących się doskonałymi umiejętnościami analitycznymi, dbałością o szczegóły, a także międzynarodowymi standardami myślenia. Centrum będzie obsługiwało procesy należności, zobowiązań i księgi głównej.

Dla firmy PANDORA ludzie są jej największym kapitałem, dlatego też stawia na wybór najlepszych osób. Idealny kandydat powinien posiadać wiedzę z dziedziny rachunkowości, umiejętność pracy w zespole, biegle władać językiem angielskim oraz innym językiem europejskim. Mieć pozytywne podejście do wykonywanych obowiązków, tak aby poprzez swoją postawą wspierać dalszy rozwój marki PANDORA. Jak na skandynawską firmę przystało, pracownikom oferowany jest szeroki wachlarz benefitów.
Więcej informacji na stronie http://www.hays.pl/jobs/pandora


O Pandorze

Pandora to trzecia na świecie największa firma jubilerska w sprzedaży detalicznej. Biżuteria PANDORA jest sprzedawana w ponad 65 krajach na sześciu kontynentach przez ponad 10.000 punktów sprzedaży, w tym ponad 550 markowych sklepów PANDORA.

Założona w 1982 roku z siedzibą w Kopenhadze, Dania, PANDORA zatrudnia ponad 5000 osób. PANDORA jest spółką notowaną na giełdzie NASDAQ OMX w Kopenhadze. W 2010 roku łączne przychody PANDORA wyniosły 895 milionów EURO. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.pandoragroup.com

 

Ten tekst ukazał się w:
W Warszawie rozpocznie działalność finansowe centrum usług wspólnych dla firmy jubilerskiej PANDORA - portal BiznesPolska.pl, 28.12.2011

 

KONTAKT DLA MEDIÓW

Dział PR
M: 722 370 734
E: media@hays.pl


 

|