Skip to content
Hays - Recruiting experts worldwide
  1. Konto:
    Konto:

RPO W PIGUŁCE,

CZYLI O OUTSOURCINGU USŁUG REKRUTACYJNYCH OD PODSTAW

W dniu dzisiejszym Hays inauguruje kampanię informacyjną „RPO w pigułce”, przybliżającą zagadnienia i terminologię związane z outsourcingiem procesów rekrutacyjnych (RPO) – jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi w branży rekrutacyjnej.

Cykl publikacji dotyczący zagadnień związanych z outsourcingiem będzie przydatny zarówno dla osób nieznających specyfiki tego typu rozwiązań rekrutacyjnych, jak również dla doświadczonych specjalistów z branży rekrutacyjnej.

Pierwsza część przewodnika koncentrować się będzie na przedstawieniu podstawowych pojęć, faktów i liczb związanych ze specyfiką outsourcingu procesów rekrutacyjnych. Pozostałe będą się ukazywać w miesięcznych odstępach i przybliżą następujące zagadnienia:

  • RPO, MSP i inne skrótowce - wyjaśnienie niejasnej terminologii
  • Korzyści dla Twojej organizacji - dlaczego warto przekazać rekrutację firmie zewnętrznej?
  • Który model jest dla mnie najlepszy? - rozwiązania, które warto rozważyć
  • Konstruowanie uzasadnienia biznesowego - jak zdobyć akceptację decydentów w firmie?
  • Jak wybrać usługodawcę? - Wybór odpowiedniego partnera w rekrutacji

1/3 światowych wydatków związanych z rekrutacją pracowników – suma sięgająca 100 miliardów USD - jest obecnie przeznaczana na outsourcing usług lub nowych technologii. Ta kwota pokrywa m.in. koszty związane z rekrutacjami do pracy stałej, tymczasowej oraz na kontrakt, jednak ostatnio outsourcing poszerza się o usługi dodatkowe, takie jak konsulting lub administrację pracy świadczonej przez pracowników zewnętrznych. To właśnie te usługi są najprężniej rozwijającą się gałęzią outsourcingu HR.

W celu uzyskania więcej informacji na temat outsourcingu procesów rekrutacyjnych, zapraszamy do zapoznania się z naszą ulotką. Na potrzeby kampanii, Hays Poland stworzył dedykowaną podstronę, dostępną pod adresem: http://hays.pl/RPO/RPO

Dodatkowo, kampania będzie prowadzona za pośrednictwem serwisów społecznościowych firmy Hays: na LinkedIn oraz na Facebooku.

|