Pierwsza praca w finansach

#księgowośc #finanse

Dla naszego klienta zlokalizowanego w Warszawie poszukujemy osób chcących rozwijać się w finansach/payrollu.

Zakres obowiązków:

  • Terminowe przetwarzanie danych dotyczących wynagrodzeń, przygotowywanie kalkulacji
  • Uzupełnianie danych pracowników, wniosków urlopowych, czasu pracy
  • Zbieranie i zarządzanie danymi nowych pracowników w systemie
  • Ścisła współpraca z zespołem oraz innymi działami w firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie/studia na kierunku finansowym/księgowym/ekonomicznym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – min. B2
  • Pierwsze doświadczenie w obszarze payrollu/ finansów/księgowości będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane
  • Umiejętności analityczne i chęć pracy z danymi
  • Dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • Pełne wdrożenie oraz dodatkowe szkolenia
  • Pracę hybrydową w Warszawie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów oraz umowę o pracę
  • Kursy językowe w biurze

Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Banking & Financial Services
Location
Warszawa
Specialism
Banking and Investment
Ref:
1181733

Talk to a consultant

Talk to Katarzyna Skorupska, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 123409460