Sales Engineer

inżynier, sales, sprzedaż, spawanie, sales engineer, welding, hutnictwo, metallurgy, maszyny, budownictwo

Dla naszego Klienta, innowacyjnej firmy z branży spawalniczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży

Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów w dedykowanych branżach lub powierzonym terenie
  • Współpraca techniczno-handlowa z powierzonymi i pozyskanymi klientami
  • Wdrażanie rozwiązań oraz technologii napraw i regeneracji w oparciu o materiały i usługi spawalnicze
  • Rozwijanie sprzedaży na terenie województwa zachodniopomorskiego
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Raportowanie sprzedaży oraz kalendarza spotkań bezpośredniemu przełożonemu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana specjalność spawalnictwo, alternatywne kierunki : mechanika i budowa maszyn, materiałoznawstwo, automatyka i robotyka, hutnictwo, energetyka)
  • Mile widziane doświadczenie handlowe w branży spawalniczej lub pokrewnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne wraz z prowizją od sprzedaży
  • Szkolenia techniczne wraz z pozyskaniem niezbędnych uprawnień spawalniczych
  • Szkolenia w zakresie umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, sprzęt i materiały do pokazów
  • Pakiet socjalny: Multisport, kurs języka angielskiego, „wczasy pod gruszą”
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracę na arenie międzynarodowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV w języku angielskim. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

#LI-DNI
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Manufacturing & Production
Location
Szczecin
Specialism
Construction
Ref:
1183484
Closing date
24 Jul 2024

Talk to a consultant

Talk to Lucyna Rogalska, the specialist consultant managing this position, located in Katowice
Hays, al. Roździeńskiego 1A

Telephone: 661559815