Project Manager - Renewables

Kierownik Projektu, PV Project Manager, Project Management, Renewables, BESS, solar, engineering

Firma: Międzynarodowy operator energii - grupa energetyczna działająca w Polsce oraz Europie
Stanowisko: Project Manager - Renewables
Siedziba firmy: Warszawa
Realizacje: na terenie Polski
Model pracy: Hybrydowy: Office vs Home Office vs Construction Site

Zakres zadań:
Prowadzenie i zarządzanie kontraktami budowlanymi dla wieloskalowych projektów PV oraz magazynów energid;
Tworzenie oraz koordynowanie harmonogramu cac budowlanych;
Udział w spotkaniach z Inwestorem oraz naradach budowy ;
Zarządzanie kontraktem z punktu widzenia umowy oraz współpraca z podwykonawcami.

Oczekiwania wobec Kandydata:Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów PV od etapu pozwolenia na budowę do oddania obiektu do użytku;
Wykształcenie wyższe techniczne - mile widziane kierunki związane z elektryką, automatyką lub budownictwem;
Dobre umiejętności negocjacyjne / kompercyjne;
Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych oraz inteligencji emocjonalnej;
Kompetencje związane z metodologią zarządzania projektami;
Przynajmniej dobra znajomość j. angielskiego
Prawo jazdy k. B

Oferta Klienta:
Zatrudnienie w opariu o umowę o pracę lub stałą współpracę B2B
Premie uzależnione od realizacji założeń kontraktowych;
Benefity korporacyjne takie jak: prywatna opieka medyczna; multisport
Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy lub rozliczenie km; smartphone, laptop

Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania aplikacji via portal Hays.

#LI-DNI
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Construction
Location
Warszawa / Cała Polska
Specialism
Pay
18 000 - 25 000 PLN
Ref:
1183883
Closing date
8 Jul 2024

Talk to a consultant

Talk to Mateusz Buczak, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: +48 515 103 800