RES Project Development Manager

PV, BESS, RES Development, OZE Development, PV Development, M&A, Solar

Firma: Międzynarodowa grupa energetyczna mająca zainstalowane moce dla instalacji solarnych. Klient sukcesywnie zwiększa swój udział na rynku energetycznym poprzez development oraz budowę nowych wielkoskalowych projektów PV.

Stanowisko: Project Development Manager

Miejsce pracy: Warszawa / Home Office

Forma zatrudnienia: Stałe zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B

Zakres zadań:

  • Rozwój projektów fotowoltaicznych / magazynowych w Polsce od etapu wstępnej oceny projektu do uzyskania pozwolenia na budowę;
  • Wspieranie zespołu land acquisition w ocenie lokalizacji oraz negocjowaniu umów dzierżawy/zakupu gruntów;
  • Zarządzanie procesem uzyskiwania pozwoleń (np. środowiskowych) oraz współpraca z innymi podmiotami takimi jak urzędy, gminy, państwowe jednostki terytorialne;
  • Koordynowanie interdyscyplinarnych zespołów projektowych z wewnętrznymi działami i zewnętrznymi dostawcami – podwykonawcami;
  • Zarządzanie i optymalizacja budżetów projektów, celów, harmonogramów i rezultatów dla przydzielonych projektów deweloperskich;
  • Zarządzanie istniejącymi partnerstwami z zewnętrznymi deweloperami (wspólne umowy deweloperskie)

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane kierunki związane z inżynierią odnawialnych źródeł energii, inżynierią elektryczną, automatyką lub kierunki związane z administracją lub ekonomią;
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego na rynku źródeł energii, w tym przynajmniej 2 lata doświadczeń związanych z procesem developerskim dla RES
  • Doświadczenie w rozwoju magazynowania będzie dodatkowym atutem
  • Duża wiedza sektorowa związana z procesem developerskim jak również wysokie kompetencje managerskie;
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Gotowość do regularnych podróży służbowych

Oferta Klienta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub stały kontrakt B2B;
  • Potrzebne narzędzia do pracy takie jak samochód służbowy lub rozliczenie km, laptop, smartphone oraz benefity korporacyjne takie jak opieka medyczna czy multisport;
  • Duża elastyczność w działaniu – możliwość realizacji zadań w ramach częściowego Home Office;
  • Możliwość awansu zawodowego w strukturach firmy.

Osoby, które rozważają zmiany zawodowe zapraszam do aplikacji poprzez portal Hays.

#LI-DNI
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Energy, Utilities & Mining
Location
Warszawa
Specialism
Construction
Pay
14 000 - 22 000 PLN
Ref:
1183886

Talk to a consultant

Talk to Mateusz Buczak, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: +48 515 103 800