Dyrektor Operacyjny Hotelu

Zarządzanie hotelem wakacyjnym

DYREKTOR OPERACYJNY HOTELU

Dla naszego klienta, właściciela hotelu nad morzem (okolice Władysławowa), poszukujemy kandydatów na stanowisko Dyrektor Operacyjny Hotelu.

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii firmy
  • Odpowiedzialność za P&L firmy oraz za realizację celów biznesowych
  • Odpowiedzialność za realizację standardów kulturowych organizacji
  • Analiza, mapowanie i optymalizacja procesów we wszystkich obszarach organizacji w kontekście planów firmy
  • Tworzenie i zarządzanie czasem pracy dla managerów i działów, w powiązaniu z systemem motywacyjnym
  • Zarządzanie bieżącymi operacjami w obiekcie hotelowym
  • Bezpośrednie kontakty z Gościem
  • Wsparcie i współpraca ze wszystkimi kierownikami działów we wszystkich aspektach prowadzenia hotelu
  • Audytowanie pomieszczeń ogólnodostępnych oraz przestrzeni gastronomicznych pod względem ich przygotowania na przyjęcie Gościa
  • Pomoc w opracowywaniu i wdrażaniu kreatywnych planów/programów, które przewidują i zaspokajają potrzeby i zainteresowania gości
  • Dbania o jak najlepszą opinię Hotelu na rynku usług Hotelarskich,
  • Zapewnienia racjonalnego gospodarowania i należytego zabezpieczenia mienia Hotelu
  • Regularne planowanie oraz budżetowania wszelkich działań operacyjnych, personalnych hotelu
  • Definiowania i egzekwowania polityki zakupów prowadzonych przez Hotel;
  • Zarządzania personelem zatrudnionym w hotelach poprzez zapewnienie prawidłowego funkcjonowania komórek organizacyjnych, które mu podlegają i kierowanie pracą przyporządkowanych mu pracowników;

Oczekiwania związane z tą rolą:

  • Doświadczenie na stanowiskach managerskich w hotelach, najchętniej w obiektach nie sieciowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu hotelem wakacyjnym
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności managerskie i interpersonalne

Oferujemy:

  • Stałą pracę w stabilnym, przyjaznym hotelu, który jest znany i bardzo lubiany przez swoich gości
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i elastyczny system pracy
  • Możliwość prowadzenia ciekawego, nietypowego konceptu hotelowego oraz wpływ na jego rozwój

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Travel, Hospitality, Leisure & Tourism
Location
Gdansk
Specialism
Hospitality and Tourism
Ref:
1183950
Closing date
13 May 2024

Talk to a consultant

Talk to Ewa Wisniewska, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 722 370 765