Paralegal Specialist

Legal, Procesowanie umów

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy poszukuję osoby na stanowisko: Paralegal Specialist.

Obowiązki:

  • Przygotowanie i wsparcie negocjacyjne różnych typów umów sprzedaży (powiązanych);
  • Przegląd i wsparcie negocjacyjne dla różnych rodzajów zamówień publicznych (powiązanych);
  • Współpraca z różnymi internuncjuszami prawnymi i biznesowymi, w tym z działami sprzedaży i cen, oraz utrzymywanie udanych relacji roboczych z tymi działami;
  • Identyfikowanie i ocena ryzyka prawnego i handlowego, podejmowanie działań na podstawie zidentyfikowane braki lub możliwości usprawnień, w tym ulepszanie naszych wewnętrznych wytycznych i podręczników;

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (co najmniej poziom CEF C1), zwłaszcza w zakresie terminologii prawniczej
  • Tytuł magistra prawa
  • 2-3 lata doświadczenia (po ukończeniu studiów magisterskich) w środowisku kontraktów komercyjnych
  • Silne umiejętności analityczne
  • Dobre umiejętności samoorganizacji i doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętności negocjacyjne

Oferta:

  • Umowa na 6-8 miesięcy
  • Wynagrodzenie 8 000 - 9 000 brutto
  • Prywatna opieka medyczna, multisport

Jeśli jesteś zainteresowany tą rolą, kliknij „aplikuj teraz”, aby przesłać swoje CV, lub zadzwoń do nas już teraz.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

#LI-DNI
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Temporary
Industry
Supply Chain & Logistics
Location
Kraków
Specialism
Legal and Taxation
Ref:
1184109
Closing date
19 May 2024

Talk to a consultant

Talk to Monika Paul-Gonera, the specialist consultant managing this position, located in Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telephone: 122013653