Product Manager OTC

pharma, OTC, Product Manager
Dla naszego klienta – firmy farmaceutycznej z polskim kapitałem obecnej na rynku od 25 lat – poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko Product Managera OTC

Główne zadania w tej roli to:
- opracowywanie oraz wdrażanie założeń dla planów marketingowych krótko i długoterminowych dla powierzonych produktów wraz z budżetem i jego kontrolą
- współtworzenie oraz wdrażanie kampanii online i offline dla powierzonych marek, w tym kampanii TV
- wdrażanie i koordynowanie bieżących aktywności związanych z powierzonymi kategoriami produktowymi
- analiza portfolio produktów konkurencji i jej bieżących działań marketingowych
- kreowanie koncepcji nowych produktów na podstawie monitoringu trendów rynkowych oraz potrzeb klientów
- współpraca z innymi działami przy tworzeniu i wprowadzaniu nowych produktów na rynek
- prowadzenie szkoleń produktowych oraz ścisła współpraca z działem sprzedaży aptecznej i medycznej, oraz marketingiem handlowym przy tworzeniu, realizacji oraz analizie wyników sprzedaży
- współpraca z marketingiem komunikacyjnym przy tworzeniu materiałów marketingowych i kampanii produktowych
- współpraca z KOL

Wymagania wobec Kandydatów/Kandydatek to:
- minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Product Managera w firmie farmaceutycznej lub kosmetycznej w obszarach zarządzania produktem, kategorią produktów
- doświadczenie w pracy z portfolio probiotyków będzie dodatkowym atutem
- umiejętność dokonywania strategicznych analiz rynku i tworzenia rekomendacji dotyczących komunikacji produktowej B2B i B2C
- doświadczenie w prowadzeniu prezentacji/szkoleń wewnętrznych/zewnętrznych
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole
- kreatywność w podejściu do nowych zadań
- bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
- znajomość języka angielskiego – minimum poziom B2
- prawo jazdy kat. B

Firma zapewnia
- zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- atrakcyjny system premiowy
- ubezpieczenie grupowe
- dofinansowanie pakietu sportowego (karta FitProfit)
- dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
- świadczenia z ZFŚS, w tym dofinansowanie wypoczynku

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

#LI-DNI
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Pharmaceuticals
Location
Kraków
Specialism
Pharma
Ref:
1184620
Closing date
30 Apr 2024

Talk to a consultant

Talk to Paulina Bialowarczuk-Korbas, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 509905755