Manager Rozwoju Rynku Niezależnego

sprzedaż, sales, zarządzanie sprzedażą, analiza danych, FMCG, management, kierownik, zarządzanie sprzedażą
Dla naszego Klienta, lidera w produkcji asortymentu budowlanego, poszukujemy osoby na stanowisko:
Managera Rozwoju Rynku Niezależnego

Obowiązki:
  • Rozwijanie sprzedaży i kontaktowanie się z kluczowymi klientami w rynku niezależnym/tradycyjnym
  • Współtworzenie i realizowanie strategii sprzedaży w podległym kanale
  • Udział w procesach planowania sprzedaży, prognozowania i budżetowania
  • Realizacja celów sprzedażowych oraz założeń biznesowe
  • Analiza działalności i potencjału powierzonych klientów w celu identyfikowania ich potrzeb i
    proponowania rozwiązań
  • Wprowadzanie narzędzi sprzedażowych w celu zwiększenia zysków u powierzonych klientów
  • Planowanie oraz koordynowanie działań związanych z przygotowaniem aktywności sprzedażowych
  • Opracowanie raportów, prezentacji, wniosków ze zrealizowanych działań oraz planów
  • Współtworzenie i rozwijanie procesów w dziale sprzedaży

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, marketing)
  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu sprzedażą, mile widziane branże z 2 szczeblami dystrybucji
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii sprzedaży, analizie danych sprzedażowych
  • Dobra wiedza nt. technik sprzedaży i umiejętności negocjacyjne
  • Znajomość zasad z zakresu merchandisingu
  • Rozwinięte umiejętności analityczne i bardzo dobra znajomość program MS Excel
  • Samodzielność, odpowiedzialność i silna motywacja do pracy
  • Nastawienie na rezultat, doskonałe zdolności interpersonalne, systematyka w działaniu i
    strategiczna orientacja biznesowa
  • Elastyczność w działaniu i otwartość na zmiany
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych i czynne prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowy również do celów prywatnych
  • Platforma benefitowa oraz prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do posiłków i grupowego ubezpieczenia na życie
  • Możliwość pracy hybrydowej (3 dni z biura, 2 dni zdalnie)
  • Dodatkowe 2 dni urlopu w roku
  • Biuro zlokalizowane niedaleko zjazdu z autostrady A4

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

#LI-DNI
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Manufacturing & Production
Location
Debica
Specialism
Sales
Ref:
1185324
Closing date
8 Jul 2024

Talk to a consultant

Talk to Lucyna Rogalska, the specialist consultant managing this position, located in Katowice
Hays, al. Roździeńskiego 1A

Telephone: 661559815