Franchise Development Manager

franczyza, management, sprzedaż, sales, zarządzanie, analiza danych, excel
Dla naszego Klienta, lidera w produkcji asortymentu budowlanego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Managera ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej

Obowiązki:

  • Współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży franczyzowej produktów elewacyjnych
  • Monitorowanie i weryfikowanie skuteczności procesu sprzedaży oraz rekomendowanie usprawnień
  • Współuczestnictwo w procesach planowania sprzedaży, prognozowania i budżetowania
  • Pozyskiwanie informacji o rynku produktów elewacyjnych i otoczeniu konkurencyjnym w celu identyfikowania potrzeb klientów i tworzenia strategii sprzedaży
  • Planowanie oraz koordynacja działań związanych z przygotowaniem aktywności sprzedażowych
  • Opracowywanie raportów, prezentacji, wniosków ze zrealizowanych działań oraz planów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, marketing)
  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu sprzedażą i współpracy z kluczowymi klientami minimum 2 lata
  • Znajomość zasad sprzedaży franczyzowej
  • Wiedza z zakresu budowania strategii i procesu sprzedaży
  • Rozwinięte umiejętności analityczne i bardzo dobra znajomość program Excel
  • Samodzielność, odpowiedzialność i silna motywacja do pracy
  • Nastawienie na rezultat, doskonałe zdolności interpersonalne, systematyka w działaniu i strategiczna orientacja biznesowa
  • Elastyczność w działaniu i otwartość na zmiany
  • Gotowość do wyjazdów służbowych i czynne prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowy również do celów prywatnych
  • Platforma benefitowa oraz prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do posiłków i grupowego ubezpieczenia na życie
  • Możliwość pracy hybrydowej (3 dni z biura, 2 dni zdalnie)
  • Dodatkowe 2 dni urlopu w roku
  • Biuro zlokalizowane niedaleko zjazdu z autostrady A4

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
#LI-DNI
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Manufacturing & Production
Location
Debica
Specialism
Marketing
Ref:
1185326
Closing date
30 Jun 2024

Talk to a consultant

Talk to Lucyna Rogalska, the specialist consultant managing this position, located in Katowice
Hays, al. Roździeńskiego 1A

Telephone: 661559815