Specjalista ds. płac

Płace, prawo pracy, naliczenia, ZUS, GUS, Teta, Płatnik
Dla jednego z naszych klientów, znanej i cenionej organizacji poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za wsparcie 1-2 stałych klientów zewnętrznych. Proponowana jest duża elastyczność rozpoczęcia dnia pracy, 1 dzień pracy z biura oraz krótsze piątki.

Zakres obowiązków:
  • Naliczanie wynagrodzeń dla około 450-500 osób
  • Sporządzanie list płac
  • Sporządzanie dokumentów
  • Naliczanie urlopów, rozliczanie nieobecności
  • Weryfikacja naliczeń czasu pracy
  • Obsługa umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • Obsługa benefitów
  • Sporządzanie dokumentacji dla ZUS, GUS, US
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników
Nasze wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość zasad przy zatrudnianiu cudzoziemców – będzie atutem
  • Znajomość systemu TETA, Płatnik – będzie atutem
To oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Praca hybrydowa (4 dni zdalnie)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Sodexo
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe płatne dni urlopowe
  • Elastyczność zatrudnienia

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

#LI-DNI
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Technology & Internet Services
Location
Warszawa
Specialism
HR and Training
Pay
7500
Ref:
1185368

Talk to a consultant

Talk to Ewa Pietrys, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 22 584 56 50