Key Account Manager (lecznictwo zamknięte)

#KAM #hospital
Dla naszego klienta innowacyjnej firmy farmaceutycznej poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Key Account Managera do sektora lecznictwa zamkniętego (obszar terapeutyczny dermatologia)

Miejsce zamieszkania: Wrocław lub Poznań

Zakres obowiązków:
- Budowanie i utrzymywanie silnych relacji z kluczowymi klientami na podległym terenie
- Rozwijanie strategii sprzedaży i realizacja planów sprzedażowych
- Analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji
- Współpraca z działem medycznym w celu zapewnienia najwyższej jakości wsparcia dla klientów
- Organizacja i prowadzenie szkoleń oraz prezentacji produktów

Wymagania:
- minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Key Account Managera lub Starszego Przedstawiciela Farmaceutycznego
- Mile widziane doświadczanie w pracy z dermatologami w lecznictwie zamkniętym
- Wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze life science
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
- Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
- Doskonała organizacja pracy, umiejętność priorytetyzacji zadań oraz efektywne zarządzanie czasem
- Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
- Pakiet szkoleń wprowadzających
- Samochód służbowy, tablet, laptop i telefon komórkowy
- pakiet benefitów

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

#LI-DNI
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Pharmaceuticals
Location
Wroclaw
Specialism
Pharma
Ref:
1185830
Closing date
3 Jun 2024

Talk to a consultant

Talk to Paulina Bialowarczuk-Korbas, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 509905755