Accountant with German

Accounting, MSR, accountant with German, księgowa z niemieckim, german, księgowość
Aktualnie dla naszego Klienta – lidera branży nieruchomości – poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej/-ego do zespołu Spółek Zagranicznych.

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?
Do obowiązków będzie należeć komunikacja i współpraca ze spółkami austriacką, niemiecką oraz węgierską, współpraca z zespołem korporacyjnym w siedzibie organizacji oraz biurami rachunkowymi obsługującymi spółki, wystawianie faktur sprzedaży, księgowanie faktur zakupu, księgowanie rozliczeń pracowniczych oraz wydatków opłacanych kartami płatniczymi, księgowanie wyciągów bankowych oraz wprowadzanie płatności, a także uzgodnienia sald z kontrahentami, jednostkami powiązanymi.

Jak możesz osiągnąć sukces?
Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego (kierunki ekonomiczne, bądź ukończony kurs z podstaw księgowości / na samodzielnego księgowego), 2-3 lata doświadczenia w pełnej księgowości lub w obszarze księgi głównej, znajomości ustawy o rachunkowości i międzynarodowych standardów rachunkowości. Na tym stanowisku wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, a także dobra znajomość programu MS Excel. Idealny Kandydat jest komunikatywny, dokładny, systematyczny, posiada motywację do pracy w księgowości oraz chęć poznawania nowych obszarów. Doświadczenie w branży nieruchomości / budowlanej będzie atutem.

Na co możesz liczyć?
Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji będącej liderem branży nieruchomości, pakiet benefitów wewnętrznych (m.in. ubezpieczenie, prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, system kafeteryjny) oraz nowoczesne biuro w centrum Warszawy.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie internetowej.

* Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

#1174642
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Property & Real Estate
Location
Warszawa
Specialism
Accountancy and Finance
Ref:
1174642

Talk to a consultant

Talk to Elzbieta Wrobel, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: +48 785508827

Similar jobs to Accountant with German

 • Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

  Samodzielna Księgowa, Samodzielny Księgowy, Independent Accountant, Accounting, Księgowość
  Warszawa
 • Samodzielna/y Księgowa/y

  #independent accountant #finance
  Kraków
 • Kontroler Wewnętrzny - Branża nieruchomości

  Kontroler, finanse, księgowość,raportowanie, kontroler wewnętrzny, internal controller, controlling
  Warszawa
 • Credit Analyst with Danish

  Credit, analysis, collection, SAP, danish
  Grodzisk Mazowiecki
 • Credit Analyst with Swedish language

  Swedish, receivables, credit risk
  Grodzisk Mazowiecki - hybrid