Asystent z j. niemieckim lub francuskim

Zapraszamy wszystkich z biegłym językiem niemieckim lub francuskim!
Mamy dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję. Jeśli jesteś ambitny, chcesz się rozwijać a międzynarodowe, korporacyjne środowisko brzmi dla Ciebie zachęcająco, przeczytaj więcej. Dla jednego z naszych partnerów - jednej z największych korporacji w Krakowie, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Asystenta z językiem niemieckim lub francuskim.

Twoje zadania nie będą bardzo trudne, a przy tym interesujące i rozwijające – to świetna okazja do rozpoczęcia kariery. Do Twoich głównych zadań będzie należeć:

- utrzymywanie relacji z zagranicznymi klientami,
- uzupełnianie podstawowej dokumentacji,
- budowanie i rozszerzanie portfolia kandydatów,,
- dodatkowe, powiązane ze stanowiskiem zadania.

Nasze wymagania są niespotykanie małe: zaawansowany język niemiecki lub francuski i język angielski przynajmniej na poziomie B2. Doświadczenie w obsłudze klienta w jakiejkolwiek formie będzie mile widziane.

Zapewniamy bardzo szeroki zakres benefitów: kartę MultiSport, ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, konkurencyjne wynagrodzenie i benefity (nie znajdziesz na Krakowskim rynku tak dobrze płatnej pracy z tak niewielkimi wymaganiami), elastyczne godziny pracy, kurs językowy, dopłatę do zakupu okularów, wspierający, otwarty zespół, renomowane środowisko pracy, nowoczesne, dobrze zaopatrzone miejsce pracy i wiele więcej (napisz do naszego konsultanta i dowiedz się więcej).

Prześlij nam swoje CV! Pozwól nam zaopiekować się Twoją karierą – zaufaj ekspertom.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
#1152252
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Telecoms
Location
Kraków
Specialism
Customer Services
Ref:
1152252

Talk to a consultant

Talk to Katarzyna Skorupska, the specialist consultant managing this position, located in Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telephone: 123409460