Business Development Manager

Automotive/truck/Business Development/ samochody ciężarowe/ Sales Manger/ Team Leader/ Sprzedaż/Negocjacje

Twoja następna firma

Naszym klientem jest firma o globalnym zasięgu, specjalizująca się w zakresie ekologicznych rozwiązań dla chłodnictwa. Będąc kluczowym dostawcą wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia oraz układów ogrzewania, posiada ponad 50 zakładów produkcyjnych i ośrodków R&D zlokalizowanych na całym świecie.

Twoje następne stanowisko

W związku z rozwojem gałęzi chłodnictwa transportowego, firma poszukuje specjalisty zainteresowanego rolą Business Development Managera, z doświadczeniem w branży automotive (truck), który będzie odpowiedzialny za rozwój sprzedaży kanału sprzedaży bezpośredniej B2B. Do obowiązków nowozatrudnionej będzie należało pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami firmy. Negocjowanie warunków współpracy, monitorowanie na bieżąco działań konkurencji. Ponadto osoba ta będzie odpowiedzialna za podejmowanie działań służących zapewnieniu jakościowej i ilościowej realizacji celów sprzedażowych

Czego potrzebujesz?

Szukamy kandydatów z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej do kanału B2B z branży motoryzacyjnej (truck) posiadających zdolności analitycznego podejścia do biznesu. Osoba na to stanowisko powinna być, skuteczna, łatwo nawiązująca relacje, zmotywowana, zaangażowana swobodnie poruszająca się w biznesie, potrafiąca negocjować warunki nawiązania współpracy (twardy negocjator), gotowa do częstych podróży. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników. Z racji pracy w międzynarodowej firmie oczekujemy od kandydata znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodna komunikację.

Co zyskujesz?

Pracodawca zapewnia stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowej firmie, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne, dwuskładnikowe, wynagrodzenie, opiekę medyczna narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer), realny udział w rozwoju marki oraz prowadzenie ciekawych projektów.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

#1176191
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Manufacturing & Production
Location
Warszawa
Specialism
Sales
Ref:
1176191

Talk to a consultant

Talk to Alicja Warchal, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 661584207

Similar jobs to Business Development Manager

 • Junior Strategic Account Manager

  Technical sales, account management, B2B sales, mechatronika, elektronika, sales strategy
  Mazowieckie
 • Business Development Manager Polska

  Logistyka, TSL, kurier, sprzedaż, kluczowi klienci, customer services, business development manager
  Śląskie
 • Category Manager (Agriculture)

  Category/manager/drób/poultry/żywienie/zwiarząt/bydło/kattle/trzoda chlewna/swine/rolnictwo/produkt/animals/
  Polska
 • Project Manager Pricing/Marketing Analyst

  #ProjectManager #Pricing #Marketing
  Kraków
 • Pricing Manager

  Analyst, Analityk, Specjalista ds. Cen
  Warszawa