Customer Specialist with French

Customer Service with French, obsługa klienta francuskojęzycznego, English, angielski, praca hybrydowa, Excel
Dla naszego klienta, jednej z wiodących firm farmaceutycznych i ochrony zdrowia poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim.

W nowej roli będziesz częścią zespołu odpowiedzialnego za kontakt i obsługę zewnętrznych klientów organizacji (np. hurtownie medyczne, apteki czy szpitale) z wykorzystaniem różnych kanałów komunikacji (np. telefon/czat/e-mail). Do Twoich zadań będzie należało budowanie relacji biznesowych, zarządzanie procesem obsługi klienta: przetwarzanie zamówień sprzedaży, odpowiadanie na zapytania, zarządzanie reklamacjami oraz procesem dostawy.

Poszukujemy kandydatów posługujących się biegle językiem angielskim oraz językiem francuskim. Znajomość obu języków w mowie i piśmie na poziomie B2 jest konieczna do wykonywania codziennych obowiązków. Idealny kandydat to osoba kontaktowa, lubiąca pracę z klientem biznesowym oraz dobrze zorganizowana.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na początek na rok, wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia w wysokości od 5000 do 8000 PLN brutto, pakiet benefitów, sprzęt służbowy niezbędny do wykonywania pracy oraz możliwość pracy hybrydowej. Główna siedziba klienta znajduje się w Poznaniu, ok. 1 dzień w miesiącu należy pracować z biura, przez pozostałą część czasu możliwa jest praca zdalna. Rekrutacja również odbywa się drogą on-line, przewidujemy dwa etapy rekrutacji.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1176155
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Temporary
Industry
Healthcare & Medical
Location
Poznan
Specialism
Customer Services
Ref:
1176155

Talk to a consultant

Talk to Anna Pastor, the specialist consultant managing this position, located in Wrocław
Hays, ul. Łaciarska 4b

Telephone: +48 722 022 751

Similar jobs to Customer Specialist with French

 • Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. włoskim

  włoski Italian English angielski obsługa SAP pharma medical jobs specjalista SSC praca zdalna
  Poznan
 • Customer Service Specialist with English

  English angielski customer service specialist specjalista obsługa klienta
  Poznan
 • Customer Care Specialist French/Dutch

  Warsaw | Customer Care | French | Dutch | SAP | Order Management | 1177498
  Warszawa
 • Customer Service Specialist with French

  SSC, CS, Customer, Service, francuski, french, obsługa klienta, english, angielski
  Poznan
 • Customer Service Specialist with French

  Job for fluent French speaker
  Kraków