Doradca Techniczno-Handlowy (pompy ciepła)

Sprzedaż/sales/pompy ciepła/OZE/instalacje/instalatorzy/doradztwo
Dla generalnego przedstawiciela nowoczesnych produktów z zakresu pomp ciepła poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego.

Twoje następne stanowisko

Na co dzień Doradca Techniczno-Handlowy będzie budował, rozwijał i utrzymywał relacje z klientami na terenie województwa wielkopolskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego.
Ponadto, zadaniem nowozatrudnionej osoby będzie odbywanie spotkań handlowych, badanie potrzeb klientów, prowadzenie prezentacji, doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań, przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji, a także rozwijanie długofalowych relacji z klientami na podległym regionie. Przede wszystkim Doradca Techniczno-Handlowy będzie docierał do Klientów takich jak: instalatorzy. Będzie także inicjował pomysły, których celem będzie rozwój kluczowych klientów. Będzie to praca wymagająca podróży służbowych.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisku sprzedażowym w branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, pomp ciepła lub innej technicznej/pokrewnej, która swobodnie czuje się w komunikacji z Klientami takimi jak: instalatorzy. Wykształcenie wyższe techniczne będą dodatkowym atutem. Szansę sprawdzenia się na tym stanowisku ma osoba samodzielna i zaangażowana, zorganizowana, komunikatywna, umiejętnie budująca relacje.

Co zyskujesz?

Nasz klient oferuje ciekawą, pełną wyzwań pracę dla znanej marki z obszaru pomp ciepła i klimatyzacji. Firma oferuje stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne, dwuskładnikowe wynagrodzenie, niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer) oraz dodatkowe benefity.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1173299
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Engineering
Location
Wielkopolska
Specialism
Sales
Ref:
1173299
Closing date
30 Jun 2023

Talk to a consultant

Talk to Katarzyna Horzela, the specialist consultant managing this position, located in Katowice
Hays, al. Roździeńskiego 1A

Telephone: 515 103 901