Doradca Techniczny (HVAC)

Wsparcie techniczne/ Technical Advisor/ Serwis / Aftersales HVAC: grzewcza/ pompy ciepła/ klimatyzacja
Twoja następna firma

Jedna z największych i najbardziej znanych firm z branży technologicznej na świecie. Obecnie do Działu HVAC poszukujemy osoby na stanowisko Starszego Doradcy Technicznego (HVAC), który będzie odpowiedzialny za wsparcie techniczne klientów zewnętrznych i wewnętrznych.

Twoje następne stanowisko

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za udzielanie opieki serwisowej oraz wsparcia technicznego dla klientów, m.in. dystrybutorzy oraz instalatorzy. SDT będzie wspierał wiedza techniczną przy uruchomieniach oraz współpracował z działem sprzedaży prowadząc szkolenia oraz rozwiązując problemy techniczne. Nowozatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za utrzymywanie oraz rozwijanie długofalowych relacji z klientami oraz . Będzie to praca wymagająca podróży służbowych na podległym terenie.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy w serwisie w branży HVAC. Poszukiwana osoba powinna posiadać znajomość rozwiązań w branży grzewczej, klimatyzacji, pomp ciepła i pokrewne oraz doświadczenie w udzielaniu wsparcia technicznego i/lub serwisowego. Wykształcenie wyższe techniczne będzie atutem, np. HVAC, inżynieria środowiska, procesowa, ochrona środowiska, mechanika i budowa maszyn, inżynieria produkcji, energetyka, ciepłownictwo. Wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz gotowości do odbywania sporadycznych podróży służbowych. Szansę sprawdzenia się na tym stanowisku ma osoba proaktywna, samodzielna, która lubi wprowadzać nowe działania i projekty, jest dobrze zorganizowana oraz chętna do rozwoju.

Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje stabilną pracę dla znanej i dużej firmy będącej jednym z liderów w branży z produktami dobrej jakości. Ponadto, samodzielność w działaniu, szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i bonusu, narzędzia do pracy, dodatkowe benefity (rozszerzony pakiet opieki medycznej, karta sportowa, bony lunchowe, ubezpieczenie na życie).

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1172186
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Engineering
Location
Mazowieckie
Specialism
Sales
Ref:
1172186

Talk to a consultant

Talk to Antoni Komsta, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 785506865

Similar jobs to Doradca Techniczny (HVAC)

 • Starszy Doradca Techniczny (HVAC)

  Wsparcie techniczne/ Technical Advisor/ Serwis / Aftersales HVAC: grzewcza/ pompy ciepła/ klimatyzacja /
  Home office
 • Product Specialist

  HVAC, pompy ciepła, serwis, wsparcie techniczne, relacje z klientem, technologie
  Południowa Polska
 • Doradca Techniczno – Handlowy HVAC

  Inżynier sprzedaży, doradca techniczny, HVAC, chłodnictwo
  Szczecin