Doradca Techniczy

Doradztwo/materiały budowlane/construction

Twoja następna firma

Naszym Klientem jest międzynarodowy producent specjalistycznej chemii budowlanej (m.in. systemów izolacji, systemów uszczelnień, dylatacji i inne). Firma jest światowym liderem oferowanych przez siebie rozwiązań w sektorze budownictwa.

Twoja nowa rola

Na co dzień Doradca Techniczny będzie odpowiedzialny za doradztwo techniczne w zakresie systemów dachowych, izolacji, uszczelnień i innych rozwiązań firmy. Będzie to codzienna współpraca z architektami, biurami projektowymi, generalnymi wykonawcami, inwestorami w regionie Polski centralnej, zwłaszcza w województwie mazowieckim. Ponadto, zadaniem DT będzie też doradztwo produktowe, prowadzenie prezentacji, przygotowywanie ofert.

Czego potrzebujesz?

Poszukujemy osób z ze znajomością branży specjalistycznej chemii budowlanej oraz doświadczeniem w pracy z klientem. Od kandydatów wymagamy dobrej znajomości programu AutoCAD. Wykształcenie wyższe techniczne będzie bardzo dużym atutem. Na tym stanowisku poszukujemy osoby ze znajomością języka angielskiego min. na poziomie komunikatywnym . Poszukujemy osób nastawionych na pracę z ludźmi, potrafiących dzielić się wiedzą, zorientowanych na realizację wyznaczonych celów, samodzielnych.

Co otrzymujesz w zamian?

Nasz Klient oferuje ciekawą pracę w znanej i międzynarodowej firmie. Pracodawca zapewnia stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, dwuskładnikowe wynagrodzenie (w tym atrakcyjny system premiowy), narzędzia do pracy (telefon, komputer), a także pakiet dodatkowych benefitów.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

#1175082
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Engineering
Location
Mazowieckie
Specialism
Construction
Ref:
1175082

Talk to a consultant

Talk to Antoni Komsta, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 785506865

Similar jobs to Doradca Techniczy

 • Senior Sales Executive

  Engineer/sales/sprzedaż/roboty/robotyka/mechatronika/automatyka/inżynieria mechaniczna
  Warszawa
 • Sales Advisor - premium (B2B)

  Posiadasz doświadczenie w pracy z klientem biznesowym i chcesz pracować z produktem premium? Aplikuj
  Warszawa
 • Junior Strategic Account Manager

  Technical sales, account management, B2B sales, mechatronika, elektronika, sales strategy
  Mazowieckie
 • Przedstawiciel Farmaceutyczny woj. mazowieckie

  Przedstawiciel farmaceutyczny
  Warszawa
 • Przedstawiciel Farmaceutyczny woj.lubelskie

  #przedstawiciel #pharma
  Lublin