Dyrektor Serwisu B2B (maszyny, automatyka, przemysł)

Serwis / Service / Aftersales / Kierowanie Zespołem / Team Management Maszyny / Mechanika / Automatyka

Twoja następna firma
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, która jest jednym z liderów w produkcji rozwiązań w dziedzinie obrabiarek, techniki laserowej, elektroniki i elektronarzędzi mający zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektor Serwisu, która obejmie pełną odpowiedzialność za organizację i zarządzanie Działem Serwisu.

Twoje następne stanowisko
  • Dyrektor Serwisu na co dzień będzie kierował i organizował całość obsługi serwisowej, opracowywał normy i procedury celem podniesienia jakości obsługi klientów i efektywności pracy serwisu. Ponadto, będzie współpracował z innymi działami, w tym działem sprzedaży w Polsce, a także będzie to codzienna współpraca z centralą firmy (w języku angielskim).
  • Dyrektor Serwisu będzie odpowiedzialny za zarządzanie, motywowanie, codzienne wsparcie zespołu (około 50 osób) oraz inicjowanie działań usprawniających pracę . Na tym stanowisku mogą pojawić się podróże służbowe.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

  • Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy w serwisie w branży technicznej, technologicznej (np. maszyny, linie produkcyjne, automatyka, narzędzia, elektronarzędzia). Poszukiwana osoba powinna posiadać znajomość i doświadczenie w pracy w serwisie.
  • Wymagamy znajomości języka angielskiego pozwalającym na swobodną komunikację oraz gotowości do odbywania podróży służbowych.
  • Wykształcenie wyższe techniczne będzie atutem, np.Mechatronika, Automatyka, Elektrotechnika, Elektronika, Mechanika, Budowa Maszyn i pokrewne, będzie dodatkowym atutem. Niezbędne jest doświadczenie w kierowaniu pracą zespołu.
  • Szansę sprawdzenia się na tym stanowisku ma osoba proaktywna, strategiczna, która lubi wprowadzać nowe działania i projekty, jest dobrze zorganizowana.


Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje pracę w firmie posiadającej rozwiązania wysokiej jakości. Firma posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku. Pracodawca zapewnia stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne, dwuskładnikowe, wynagrodzenie, narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer, drukarka), realny udział w rozwoju marki oraz prowadzenie ciekawych projektów w firmie o niekorporacyjnym charakterze.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1171675
Haz clic aquí para acceder a la Política de Privacidad de Hays, donde podrás encontrar los detalles sobre cómo usamos y protegemos tus datos y tus derechos como usuario.

Resumen

Tipo de trabajo
Permanente
Industria
Engineering
Lugar
Centralna Polska
Sector
Customer Services
Ref.:
1171675

Hablar con un consultor

Hablar con Katarzyna Turowska, la persona que lleva esta posición, en la oficina de Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Teléfono: 225845521