Inżynier ds. obliczeń wytrzymałościowych

MES | FEA | FEM | analiza metodą elementów skończonych | obliczenia wytrzymałościowe
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej specjalizująca się w produkcji i dystrybucji nowoczesnych części wykorzystywanych w autach osobowych. Posiada ona na świecie ponad 200 zakładów produkcyjnych, a w swoich strukturach zatrudnia ponad 100 tysięcy specjalistów.
Na potrzeby realizowanych projektów w dziale R&D firmy poszukujemy zainteresowanych osób rolą Inżyniera ds. obliczeń MES. Docelowym miejscem pracy są okolice Warszawy. Praca odbywać się będzie w systemie hybrydowym.

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie nadzór nad projektami analiz MES przy jednoczesnej współpracy z działami wewnętrznymi firmy. Inżynier ds. obliczeń wytrzymałościowych będzie odpowiedzialny za przygotowanie modeli, wykonanie wirtualnych testów zderzeniowych oraz przygotowanie analiz numerycznych i wprowadzenie udoskonalonych rozwiązań technicznych.

Z racji realizacji interesujących i wymagających projektów, firma poszukuje osób z doświadczeniem w obliczeniach wytrzymałościowych oraz podstawową wiedzą z zakresu mechaniki, wytrzymałości materiałów, podstaw konstrukcji maszyn i solverów FEA. Ogromną wartością jest również wiedza dotycząca zagadnień przepływów i drgań.

W zamian firma oferuje stałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz interesujące wynagrodzenie włącznie z systemem bonusowym. Zatrudnione osoby mają możliwość skorzystania z szerokiej gamy benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do zajęć sportowych oraz nauki języków obcych. Firma oferuje również szereg kursów i szkoleń zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Pracownicy mają możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych, w ramach których jest dofinansowanie do wakacji, wydarzeń kulturalnych i paczki świąteczne. Dla osób dojeżdżających z Warszawy i okolic firma oferuje firmowy transport.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1171381
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Manufacturing & Production
Location
Mazowieckie
Specialism
Manufacturing
Ref:
1171381

Talk to a consultant

Talk to Joanna Golda, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 785 557 826