Inżynier ds. Zakupów z j. angielskim

Procurement, Engineer, Services, Automation, English, Hybrid Model, Purchasing, Specialist, Zakupy, Angielski
Dla naszego klienta, wiodącego światowego producenta i dostawcy innowacyjnych technologii procesowych oraz automatyki i usług poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Procurement Engineer.

W nowej roli dołączysz do działu Procurement’u. Do Twoich codziennych zadań, m.in. należeć będzie realizowanie działań i polityki zakupowej w celu zapewnienia, że pozyskiwane towary i materiały są dostarczane planowo i zgodnie z założonymi specyfikacjami. Współpraca z dostawcami i zarządzanie panelem dostawców będzie przypisane głównie do rynku polskiego. Praca może odbywać się również w j. angielskim - wymagana jest znajomość ww. języka umożliwiająca swobodną komunikację.

Od kandydatów oczekujemy minimum rocznego doświadczenia w podobnej lub pokrewnej roli związanej z pracą w dziale zakupowym oraz znajomości języka angielskiego. Kluczowa jest znajomość procesów zakupowych, doświadczenie w wyszukiwaniu dostawców oraz włączaniu ich do panelu. Oferta szczególnie skierowana jest do kandydatów z Jeleniej Góry i okolic, gdyż rola będzie w głównej mierze realizowana stacjonarnie z biura.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, pakiet benefitów, możliwość pracy w modelu hybrydowym (3 dni w biurze / dwa dni home office) po okresie wdrożeniowym, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pracę w stale powiększającym się zespole, duży zakres samodzielności na danym stanowisku. #1176084
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Temporary
Industry
Manufacturing & Production
Location
Jelenia Góra
Specialism
Manufacturing
Ref:
1176084

Talk to a consultant

Talk to Piotr Niewiesciuk, the specialist consultant managing this position, located in Wrocław
Hays, ul. Łaciarska 4b

Telephone: 785 514 918

Similar jobs to Inżynier ds. Zakupów z j. angielskim

 • Specjalista ds. Podatków

  Taxes | tax specialist | podatki | financial services | accounting | księgowość
  Łódź
 • Specjalista ds. kontroli jakości

  Quality jakość kontrola
  Gdynia
 • Specjalista ds. aftermarket

  Specjalista ds. aftermarket, Specjalista ds. handlowych
  Legnica
 • Specjalista ds. Jakości

  Quality, przemysł spożywczy, FMCG, jakość
  Poznan
 • Specjalista ds. zaopatrzenia

  Hiszpański, Zaopatrzenie
  Katowice