Inżynier ds. zgodności

Inżynier ds. zgodności, inżynier jakości produktu, compliance engineer
Nasz Klient to firma z długoletnią tradycją zajmująca się produkcją i dystrybucją wyspecjalizowanej elektroniki. Główne obszary działalności firmy to między innymi złącza i wiązki kablowe, kompatybilność elektromagnetyczna oraz systemy światłowodowe.

Obowiązki i zadania:
  • analiza dokumentacji i wymagań jakościowych klientów
  • sporządzanie wytycznych z norm dla kluczowych produktów firmy
  • planowanie działań i nadzór nad certyfikacją produktów w jednostkach zewnętrznych
  • poszukiwanie i współpraca z laboratoriami badawczymi, jednostkami certyfikującymi oraz firmami doradczymi w obszarze normalizacji
  • sporządzanie i pozyskiwanie opinii od firm doradczych dla wdrażanych produktów
  • współpraca z działem konstrukcyjnym oraz rozwoju i badań w zakresie zapewnienia zgodności produktów z wymaganiami normatywnymi

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, mechanika)
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w obszarze testów/badań produktów
  • wiedza z zakresu elektroniki i budowy maszyn
  • znajomość metrologii elektrycznej i maszyn
  • znajomość systemów zarządzania jakością
  • umiejętność czytania norm ze zrozumieniem
  • umiejętność wyszukiwania właściwych informacji
  • samodzielność w działaniu
  • płynna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Nasz klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wsparcie merytoryczne doświadczonych kolegów z zespołu
  • ciekawe zadania przy różnorodnych i niepowtarzalnych projektach
  • możliwość samodzielnej roli
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie dojazdów do pracy, dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie biletów do kina, teatru, Pracowniczy Program Emerytalny, firmowa drużyna sportowa, firmowe eventy)

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1172177
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Manufacturing & Production
Location
Wroclaw
Specialism
Manufacturing
Ref:
1172177

Talk to a consultant

Talk to Joanna Wykurz, the specialist consultant managing this position, located in Wroclaw
Hays, ul. Łaciarska 4b

Telephone: 661870542