Junior Marketing Executive (język angielski)

Html, English, język angielski, social media, digital, online marketing, offline marketing, mailing, CANVA
Twoja następna firma
Międzynarodowa firma z branży inwestycyjnej posiadająca biura w kilkunastu krajach. Firma istnieje od ponad 30 lat i oferuje możliwość inwestowania za pośrednictwem platform online.

Twoje następne stanowisko
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za szereg działań związanych z marketingiem online (kanały Social Media, aktualizacja strony internetowej, przygotowywanie i wysyłka komunikatów marketingowych: mailingów, powiadomień push, in app). Praca ta będzie też polegała na wspieraniu Działu Marketingu w codziennej pracy, udziale w tworzeniu strategii oraz wdrażaniu kampanii marketingowych online i offline oraz na współpracy z centralami firmy w Niemczech i Anglii.
Junior Marketing Executive będzie też odpowiedzialna/y za przygotowywanie grafik, bannerów w programie Canva, drobne tłumaczenia komunikatów marketingowych z j. angielskiego na j. polski, Dbanie o zgodność materiałów marketingowych z wymogami firmy, organizacja wydarzeń edukacyjnych: szkoleń, konferencji i webinariów, monitorowanie działań konkurencji oraz współpraca z partnerami i dostawcami.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z pierwszym doświadczeniem w pracy na stanowisku marketingowym. Od Kandydatów oczekujemy znajomości HTML (nawet podstawowej) oraz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Dodatkowymi atutami będą znajomość narzędzi marketingowych, programów graficznych oraz do analityki danych. Poszukujemy osób dynamicznych, kreatywnych z głową pełną pomysłów i nowych inicjatyw oraz chętnych do rozwoju. Szansę na sprawdzenie się na tym stanowisku ma osoba dobrze zorganizowania, umiejąca samodzielnie i efektywnie zarządzać czasem.

Co zyskujesz?
Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie, możliwości rozwoju oraz pracy w międzynarodowym środowisku, możliwość codziennej pracy z językiem angielskim. W warszawskim biurze panuje niekorporacyjna atmosfera. Dodatkowo praca ta będzie się wiązać z możliwością udziału i koordynowania ciekawych i różnorodnych projektów i ciągłej nauki. Nasz Klient oferuje pakiet dodatkowych benefitów oraz roczny bonus uznaniowy. Możliwość pracy w modelu hybrydowym. #1174700
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Banking & Financial Services
Location
Mazowieckie
Specialism
Marketing
Ref:
1174700

Talk to a consultant

Talk to Wojciech Kleszcz, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 781501892

Similar jobs to Junior Marketing Executive (język angielski)

 • Sales Analyst

  Data analyst, sales analyst, business support
  Mazowieckie
 • Sales & Product Development Manager

  Rozwój sprzedaży/rozwój produktu/rozwój kanału sprzedaży/business development/B2B/sales development/FMCG
  Grodzisk Mazowiecki
 • Category Manager (Agriculture)

  Category/manager/drób/poultry/żywienie/zwiarząt/bydło/kattle/trzoda chlewna/swine/rolnictwo/produkt/animals/
  Polska
 • Senior Business Development Manager (Industrial Maintenance Services)

  Sales, business development, maintenance, services, automation, teletechnical, electrical, mechatronical
  Home office
 • Business Development Manager

  Logistyka/ rozwój biznesu/ usługi kurierskie
  Szczecin