Key Account Coordinator

Klienci, clients, presentation, analiza, cen, pricing, business development, sales, sprzedaż, excel.

Twoja następna firma
Światowy lider w działający w obszarze produkcji opakowań, który oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów, współpracuje z renomowanymi firmami światowymi, poszukuje osoby na stanowisko Key Account Coordinator

Twoje następne stanowisko
Nowozatrudniona osoba będzie odpowiedzialna kontakt oraz rozwijanie i podtrzymywanie relacji z obecnymi Klientami firmy. Na co dzień Key Account Coordinator będzie odpowiedzialny za kalkulację cen opakowań, brał udział w ich projektowaniu, przygotowywał koordynował spotkania z Klientami siedzibie firmy. Ponadto nowozatrudniona osoba będzie badała potrzeby klientów i tworzyła ofert handlowe pod indywidualne zapytania.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z umiejętnością analitycznego myślenia, swobodnie posługujących się Excelem, umiejących przygotowywać i analizować dane, łatwo nawiązujących relacje, posiadających zdolności do organizacji samodzielnej pracy oraz zarządzaniem priorytetami. Szukamy osób z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (praca z Klientami międzynarodowymi)

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji, pakiet profesjonalnych szkoleń, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet benefitów: opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kursów językowych.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

#1172972
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Manufacturing & Production
Location
Łódzkie
Specialism
Sales
Ref:
1172972

Talk to a consultant

Talk to Alicja Warchal, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 661584207