Manager działu Marketingu

Marketing manager
Dla naszego klienta - intensywnie rozwijającej się firmy medycznej, którą tworzą nowoczesne ośrodki i laboratoria medyczne. Poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko - Managera Działu Marketingu.

Praca w Katowicach lub w Warszawie

Główne zadania tej roli to:
  • Ścisła współpraca z zarządem spółki oraz osobami zarządzającymi poszczególnymi oddziałami
  • Analiza otoczenia rynkowego, zachowań i preferencji klientów oraz konkurencji
  • Nadzór nad realizacją kampanii płatnych i zarządzanie nimi: Google Ads, Facebook Ads, YouTube
  • Nadzór nad tworzeniem i planowanie contentu marki - treści na stronę internetową, bloga, kanały social media, sesje zdjęciowe, nagrania audio i video etc.
  • Budżetowanie działań reklamowych i ich rozliczanie
  • Koordynowanie współpracy z wewnętrznymi działami oraz z zewnętrznymi podwykonawcam
  • Uczestnictwo w procesach rekrutacji.
  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej marki (online&offline)
  • Tworzenie materiałów marketingowych (katalogi, ulotki, standy, banery, kalendarze itp.)
  • Organizacja eventów, udziału w targach i konferencjach branżowych
  • Wdrażanie i prowadzenie działań z zakresu Marketing Automation
  • Wyznaczanie celów SEO oraz nadzór nad ich realizacją

Wymagania wobec kandydatów:
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość narzędzi do analizy działań marketingowych
  • Wysoki poziom zdolności analitycznych
  • Znajomość obszaru digital i performance marketingu
  • Umiejętność tworzenia lejków marketingowych
  • Praktyczna znajomość narzędzi Marketing Automation
  • Umiejętność tworzenia procesów marketingowych i ich optymalizacji
  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku
  • Kreatywność i poszukiwanie optymalnych rozwiązań
  • Praktyczna znajomość CMS WordPress (mile widziane)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Co firma oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Pracę w dobrze rozwijającej się firmie medycznej.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Pakiet benefitów
  • Dofinansowanie do wypoczynku.

#1172794
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Healthcare & Medical
Location
Katowice
Specialism
Marketing
Ref:
1172794
Closing date
17 Feb 2023

Talk to a consultant

Talk to Paulina Bialowarczuk-Korbas, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 509905755