Manual Tester (telco)

Manual, tester, telco, Jira, Confluence
Tester Manualny
Warszawa, B2B Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Testera Manualnego

Lokalizacja: hybryda, Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt B2B z Hays
Współpraca: długofalowa
Stawka: do 80 PLN net + vat/h

Zadania:
  • Analiza i projektowanie przypadków testowych
  • Wykonywanie scenariuszy testowych
  • Zapewnianie najlepszej jakości testów
  • Tworzenie planu testów, koordynacja i realizacja testów
  • Raportowanie wszystkich znalezionych problemów i błędów
  • Możliwość rozwoju w kierunku automatyzacji testów

Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze testowania
  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
  • Znajomość podstawowych narzędzi testerskich
  • Umiejętność tworzenia scenariuszy i przypadków testowych oraz dokumentacji technicznej
  • Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego min. B1/B2
  • Mile widziane: doświadczenie z Cucumber

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Współpracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Współpracę przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361. #1173242
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Contract
Industry
Technology & Internet Services
Location
Polska
Specialism
Testing
Ref:
1173242

Talk to a consultant

Talk to Malwina Piotrowska, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 603801227