Mechanical Design Engineer

Mechanical Design Engineer

Naszym Klientem jest skandynawska firma działająca w modelu EPC, która realizuje projekty Brownfield w sektorze Offshore. Gdańskie biuro projektowe firmy obsługuje zlecenia projektowe największych operatorów pól naftowych na świecie. Logo naszego Klienta widziane jest w Wielkiej Brytanii, Skandynawii, Australii czy Brazylii. W związku z rozbudową portfolio firmy poszukujemy wysoce wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem w branży Mechanical dla sektora Offshore na stanowisko Mechanical Design Engineera.

Do jego zadań będzie należeć projektowanie i modyfikacje elementów mechanicznych poszczególnych części platform wiertniczych oraz urządzeń wspomagających ich pracę celem zwiększenia ilości wydobywanej ropy naftowej. Projektowanie odbywać się będzie przy użyciu programów: Plant 3D, Autodesk Inventor i/lub Aveva PDMS/E3D.

W związku z dużym nakładem pracy, firma poszukuje doświadczonych kandydatów, związanych zawodowo z projektowaniem wspomnianych elementów na potrzeby inwestycji w sektorze Oil&Gas. Z racji bliskiej współpracy z zagranicznym klientem, zainteresowana osoba powinna posługiwać się j. angielskim w stopniu przynajmniej komunikatywnym.


W zamian firma oferuje stałe zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B, konkurencyjne wynagrodzenie odpowiednie dla branży Offshore oraz możliwość wzięcia udziału w naprawdę interesujących, międzynarodowych projektach.


Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

#1172691
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Przemysł energetyczny i wydobywczy
Location
Gdańsk
Specialism
Energetyka
Ref:
1172691

Talk to a consultant

Talk to Joanna Golda, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 785 557 826

Similar jobs to Mechanical Design Engineer

 • Inżynier Narzędziowy

  #tooling #automotive #prototypowanie #narzędzia #PFMEA #projektowanie
  Katowice
 • Stamping Process Engineer - greenfield project

  Stamping Process Engineer; Inżynier projektowania procesu; greenfield project
  Dobrmierz
 • Mechanical Engineer - Power Electronics

  Automotive | e-mobility | UG NX /CATIA | 3D modelling
  Kraków
 • Brazing Expert Engineer - greenfield project

  Brazing Expert Engineer, Inżynier ds. lutowania twardego, lutowanie twarde, greenfield project
  Dobromierz
 • Process and Industrialization Engineer (black steel) - greenfield project

  Process and Industrialization Engineer; Inżynier procesu i industrializacji; greenfield project
  Dobromierz