Office Manager

Office Manager, English, EA, międzynarodowe środowisko, Zarząd, zarządzanie zespołem
Dla międzynarodowej firmy, o znanej i lubianej marce, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Biura.

Zakres obowiązków:
- odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie biura Zarządu
- koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu
- przygotowywanie i organizacja posiedzeń Zarządu, Rady Nadzorczej
- zarządzanie dokumentacją, odpowiedzialność za aktualizowanie procedur, instrukcji
- przygotowywanie raportów, zestawień, uchwał, sprawozdań
- nadzór nad upoważnieniami Zarządu
- komunikowanie decyzji Zarządu
- komunikacja wewnętrzna
- organizowanie spotkań i konferencji z Senior Managementem

Wymagania:
- przynajmniej 5-7-letnie doświadczenie na stanowisku Office Managera lub Executive Assistant w międzynarodowym środowisku o złożonej strukturze
- zaawansowana znajomość języka angielskiego
- zaawansowana znajomość języka polskiego
- doświadczenie w zarządzaniu pracą podległego zespołu - będzie atutem
- doświadczenie we współpracy z anglojęzycznym przełożonym - będzie atutem
- zaawansowane umiejętności interpersonalne
- wysoka kultura osobista, obycie biznesowe
- umiejętność budowania relacji z pracownikami z różnych szczebli w organizacji
- umiejętności zarządcze, organizacyjne
- bardzo dobra znajomość MS Office

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
- pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)
- szkolenia, kursy
- miejsce parkingowe
- dodatkowe dni wolne
- świętowanie ważnych wydarzeń prywatnych/służbowych, wyjścia integracyjne #1173114
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Retail & Consumer Goods
Location
Warszawa
Specialism
HR and Training
Ref:
1173114
Closing date
28 Feb 2023

Talk to a consultant

Talk to Ewa Pietrys, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 22 584 56 50