Płatny staż w dziale księgowości

#AP #AR #GL #księgowość #staż #francuski #niemiecki #french #german
Chcesz rozpocząć i rozwinąć swoją karierę w księgowości i posługujesz się językiem angielskim oraz francuskim na poziomie min B2? To właśnie Ciebie szukamy.

Dla naszego klienta, który rozwija swoje centrum biznesowe w Krakowie, poszukujemy osób otwartych na rozwój pod okiem ekspertów w ramach płatnego stażu w dziale księgowości (AP, AR lub GL).

O stanowisku:
Rozpoczynając staż w naszym dziale księgowości zdobędziesz praktyczne doświadczenie w interesującym Cię obszarze. Możesz rozpocząć naukę pod okiem naszych specjalistów w obszarze AP, zagłębić się w funkcjonowanie działu AR lub spojrzeć na księgowość całościowo rozwijając się z zespołem GL. To od Ciebie zależy, którą ścieżkę wybierzesz! My natomiast będziemy wspierać Cię w wyborze i dzielić się wiedzą. Daj nam znać, który obszar jest dla Ciebie interesujący, a my opowiemy, czym będziesz się zajmować.

Wymagania:
Szukamy osób, które ukończyły studia w obszarze ekonomii lub pokrewnym (finanse, rachunkowość), ponieważ jest to solidna podstawa do rozpoczęcia praktycznego wykorzystywania zdobytej wiedzy teoretycznej. Nasz dział współpracuje z francuskimi oddziałami, dlatego szukamy osób, które posługują się językiem francuskim lub niemieckim (na poziomie min. B2) oraz angielskim (min. B2) – jest to nasz język korporacyjny, dzięki któremu możemy współpracować z osobami z całego świata. Oferujemy pracę na pełen etat, dlatego wymagamy dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach korporacyjnych.

Nasza oferta:
Dołączając do nas zyskasz możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w międzynarodowej korporacji o stabilnej pozycji rynkowej oraz szkolenia pod okiem specjalistów, które zapewnią Ci szybki rozwój w strukturach organizacji. Osobom dołączającym do naszych zespołów oferujemy umowę o pracę na pełen etat, pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisport i wiele innych) oraz liczne szkolenia dodatkowe.

Prześlij nam swoje CV, a my zajmiemy się resztą!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
#1161927
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Banking & Financial Services
Location
Kraków
Specialism
Accountancy and Finance
Pay
5000-6000
Ref:
1161927

Talk to a consultant

Talk to Sylwia Nowak, the specialist consultant managing this position, located in Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telephone: +48122904483

Similar jobs to Płatny staż w dziale księgowości

 • Samodzielna/y Księgowa/y

  #independent accountant #finance
  Kraków
 • Senior Accounting Specialist - contract for 12 months

  We are looking for Senior Accounting Specialist - ASAP!
  Kraków
 • General Ledger Accountant - Polish accounting standards

  Join us and improve your professional skills!
  Kraków
 • Senior Accounting Specialist - Polish accounting standards

  We are looking for Senior Accounting Specialist - ASAP
  Kraków
 • Senior Accounting Specialist - contract for 12 months

  We are looking for Senior Accounting Specialist - ASAP!
  Kraków