Praca w finansach z j.niemieckim lub francuskim

Praca hybrydowa w międzynarodowej firmie.
Dla naszego klienta będącego światowym liderem w branży technologicznej poszukujemy osoby biegle posługującej się językiem niemieckim lub francuskim.

Obowiązki na stanowisku:
  • monitorowanie i rozliczanie kont przejściowych,
  • generowanie i dostarczanie zestawień sald klientów,
  • terminowe księgowanie transakcji,
  • obsługa czynności rozliczeniowych na rachunkach klientów,
  • obsługa wyciągów bankowych.

Wymagamy:
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z finansami/ księgowością,
  • znajomości j. niemieckiego/ francuskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min.C1,
  • wykształcenie finansowe jest mile widziane,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej)
  • pracę w międzynarodowej korporacji
  • pakiet szkoleń
  • dynamiczną ścieżkę rozwoju

Jeżeli chcesz rozpocząć pracę w międzynarodowym, dynamicznym i przyjaznym środowisku zapraszamy do aplikowania!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1162145
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Banking & Financial Services
Location
Kraków
Specialism
Accountancy and Finance
Ref:
1162145

Talk to a consultant

Talk to Dorota Soczewka, the specialist consultant managing this position, located in Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telephone: +12 290 44 69