Product Manager (electrotechnical)

PM; Product Management, Marketing, Sprzedaż, Rozwój Elektryka, Elektrotechnika, Automatyka Budynkowa, BMS

Twoja następna firma
Międzynarodowa firma w branży elektrotechniki – producent automatyki budynkowej, systemów aparatury modułowej, oświetlenia. Firma posiada biura w różnych krajach Europy, w tym w Polsce skąd prowadzi działania również w krajach nadbałtyckich.

Twoje następne stanowisko
Product Manager będzie odpowiedzialny za
 • tworzenie i wdrażanie strategii produktowej firmy w grupie produktowej głównie aparatury modułowej, w tym zarządzanie aspektami produktowo-cenowymi
 • zapewnianie wsparcia szkoleniowego-technicznego dla działów sprzedaży i partnerów zewnętrznych (dystrybutorzy, w późniejszym czasie end-userzy)
 • prowadzenie analiz rynku oraz wprowadzanie nowych produktów na rynek w oparciu o potrzeby klientów i standardy rynkowe
 • koordynowanie, planowanie i wdrażanie działań oraz narzędzi wspierających realizację budżetu sprzedaży, organizowanie szkoleń produktowych oraz przygotowywanie rekomendacji i koordynowanie działań marketingowych (komunikacja, broszury, kampanii marketingowe, wydarzenia branżowe, targi)
 • będzie to prowadzenia działań przede wszystkim w Polsce, a z czasem na rynkach zagranicznych
 • Stanowisko wymagające podróży służbowych (min. 2-3 dni praca w terenie)


Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
 • Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy z produktami z zakresu elektryki, elektrotechniki, energetyki, mechatroniki na stanowisku związanym z zarządzaniem produktem, wsparcia technicznego, szkoleń, sprzedaży i/lub obsługi klienta (wymagającej rozumienia i znajomości zagadnień technicznych). Znajomość zagadnień aparatury modułowej będzie niezbędna.
 • Poszukiwana osoba powinna umieć przeprowadzać analizy, wyciągać wnioski oraz rekomendować działania w perspektywie krótko- i długo-terminowej, prowadzić warsztaty, prezentacje.
 • Wymagana jest znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
 • Szansę sprawdzenia się na tym stanowisku ma osoba dobrze zorganizowana, zorientowana na biznes i na realizację celów oraz chętna do rozwoju i wdrażania niestandardowych strategicznych projektów w organizacji
 • Gotowa do odbywania częstych podróży służbowych (min. 2-3 dni/tydz.).


Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje stabilną pracę dla marki, działającej na wielu rynkach w Europie. W Polsce jest obecna od kilku lat i bardzo szybko się rozwija – dzięki dużej samodzielności na tym stanowisku PM będzie miał możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i wyznaczanie dalszych kierunków. Nasz klient oferuje dwu-składnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia roczna), narzędzia do pracy (samochód do użytku prywatnego, telefon, komputer), opieka medyczna, udział w szkoleniach międzynarodowych. #1175302
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Engineering
Location
Centralna Polska
Specialism
Construction
Ref:
1175302

Talk to a consultant

Talk to Katarzyna Turowska, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 225845521