Projektant branży elektrycznej wysokich napięć

High Voltage | HV | WN | wysokie napięcia | Projektant instalacji elektroenergetycznych
Naszym Klientem jest skandynawska firma działająca w modelu EPC. W Gdańsku znajduje się biuro projektowe firmy, gdzie realizowane są projekty Brownfield dla największych operatorów pól naftowych.
W związku z rosnącą ilością zleceń nasz Klient poszukuje wysoce wykwalikowanego specjalisty z doświadczeniem w branży elektroenergetycznej dla sektora Offshore – High Voltage Electrical Design Engineera.

Do zadań Projektanta instalacji będzie należeć modernizacja poszczególnych części jej oraz przyłączy wykorzystywanych na platformach wiertniczych celem zwiększenia ilości wydobywanej ropy naftowej. Projektowanie odbywa się przy użyciu programu AutoCAD, Eplan oraz Microstation.

Od Kandydatów firma oczekuje min. kilkuletniego doświadczenia zawodowego związanego z projektowaniem instalacji elektroenergetycznych (w wyżej wymienionym oprogramowaniu) na potrzeby inwestycji w sektorze Oil & Gas. Z racji bliskiej współpracy z zagranicznym klientem, zainteresowana osoba powinna posługiwać się j. angielskim w stopniu przynajmniej komunikatywnym.

W zamian firma oferuje zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B, konkurencyjne wynagrodzenie odpowiednie dla branży Offshore oraz możliwość wzięcia udziału w naprawdę interesujących, międzynarodowych projektach.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

#1172693
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Energy, Utilities & Mining
Location
Gdansk
Specialism
Energy
Ref:
1172693

Talk to a consultant

Talk to Joanna Golda, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 785 557 826