Sales Engineer (Podlaskie Warmińsko-Mazurskie)

Sales/sprzedaż/techniczna/technical/mechanika/mechaniczny/mechanical
Twoja następna firma

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, która jest jednym z liderów w produkcji rozwiązań w dziedzinie obrabiarek, techniki laserowej, elektroniki i elektronarzędzi mający zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Obecnie do Działu Sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Sprzedaży.

Twoje następne stanowisko

Na co dzień Inżynier Sprzedaży będzie budował, rozwijał i utrzymywał relacje z klientami na terenie województwa podlaskiego, wamińsko-mazurskiego oraz północnej części mazowieckiego. Ponadto, zadaniem nowozatrudnionej będzie odbywanie spotkań handlowych, badanie potrzeb klientów, prowadzenie prezentacji, doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań, przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji, a także rozwijanie długofalowych relacji z klientami na podległym regionie. IS będzie także inicjował pomysły, których celem będzie rozwój kluczowych klientów oraz brał aktywny udział w targach i wydarzeniach branżowych. Będzie to codzienna współpraca z innymi działami firmy oraz wymagająca podróży służbowych.

Czego potrzebujesz?

Poszukujemy osób z doświadczeniem w sprzedaży w branży technicznej, w tym maszyny, mechanika, automatyka, BMS, systemy zabezpieczeń, urządzenia, narzędzia, elektronarzędzia. Poszukujemy osoby z wykształceniem co najmniej średnim lub wyższym na kierunkach technicznych (m.in. Mechatronika, Automatyka, Elektrotechnika, Elektronika, Mechanika, Budowa Maszyn i pokrewne). Preferowane doświadczenie w „sprzedaży konsultacyjnej” nastawionej na badanie potrzeb klienta oraz tworzeniem rozwiązań „szytych na miarę”. Zachęcamy do aplikowania osoby z co najmniej komunikatywną znajomością języka angielskiego. Niezbędne na tym stanowisku będą zorientowanie na realizację wyznaczonych celów, samodzielność, rozwinięte umiejętności negocjacyjne.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje pracę w firmie posiadającej rozwiązania wysokiej jakości. Firma posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku. Pracodawca zapewnia stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne, dwuskładnikowe, wynagrodzenie, narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer, drukarka), realny udział w rozwoju marki oraz prowadzenie ciekawych projektów w firmie o niekorporacyjnym charakterze.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1172391
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Manufacturing & Production
Location
Podlaskie
Specialism
Sales
Ref:
1172391

Talk to a consultant

Talk to Antoni Komsta, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 785506865