Specjalista ds. Jakości

Quality, przemysł spożywczy, FMCG, jakość

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży spożywczej, zlokalizowanej w Robakowie, poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko Specjalisty ds. Jakości.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie zgodności produktów z wymaganiami prawnymi obowiązującymi w Polsce i Europie
  • Nadzór nad działaniami związanymi z kulturą bezpieczeństwa żywności
  • Zapewnianie zachowania bezpieczeństwa produktów podczas wysyłki i transportu
  • Kontrola i nadzór reklamacji
  • Kontrolowanie prawidłowej drogi przepływu produktu, w tym dbanie o prawidłowe postępowanie z surowcami podczas produkcji
  • Przeprowadzanie szkoleń okresowych
  • Kontrola produkcji w kontekście jakości produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Gotowość do pracy dwuzmianowej (w tym 2 soboty w miesiącu)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość standardów jakościowych w branży spożywczej
  • Doświadczenie w przemyśle spożywczym
  • Umiejętność przeprowadzania audytów
  • Doświadczenie w pracy zespołowej

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Comiesięczną kartę lunchową
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość zakupu produktów firmy w okazyjnej ocenie
  • Premie uznaniowe i świąteczne
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Jeśli zainteresowała cię ta oferta, kliknij „Aplikuj” i prześlij nam swoje aktualne CV.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

#1176461
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Manufacturing & Production
Location
Poznan
Specialism
Manufacturing
Ref:
1176461

Talk to a consultant

Talk to Kinga Gulej, the specialist consultant managing this position, located in Wroclaw
Hays, ul. Łaciarska 4b

Telephone: 785 514 043