Specjalista ds. Kontrolingu Produkcyjnego

#kontroling#finanse#rachunkowość#ekonomia
Dla naszego klienta, firmy działającej w branży produkcyjnej i zlokalizowanej w okolicach Olkusza, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Kontrolingu Produkcyjnego.

Zakres obowiązków:

  • Czynny udział w procesie budżetowania, kontroli kosztów oraz analizie odchyleń
  • Wykonywanie kalkulacji kosztów produkcyjnych
  • Udział w procesie zamykania miesiąca
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów dla innych działów firmy
  • Rozliczanie i analizowanie procesów produkcyjnych
  • Bliska współpraca z innymi działami firmy: księgowość, zakupy, analizy biznesowe, logistyka, planowanie
  • Rozwój narzędzi kontrolingowych i usprawnianie procesów.
Poszukiwane kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: kontroling, finanse, rachunkowość, ekonomia
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Doświadczenie w obsłudze sytemu klasy ERP, mile widziana znajomość SAP (FI-CO)
  • Dobra organizacja własnej pracy, samodzielność, systematyczność, zaangażowanie, rzetelność
  • Nastawienie na realizację celów oraz efektywną komunikację i współpracę
  • Otwartość do dalszego rozwoju
Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Dodatek dojazdowy
  • Premie i nagrody kwartalne
  • Ścieżki kariery i szkolenia
  • ZFŚS i kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Karty sportowe i opieka medyczna
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Sklepik pracowniczy

What you need to do now
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361. #1172029
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Manufacturing & Production
Location
Olkusz
Specialism
Accountancy and Finance
Ref:
1172029

Talk to a consultant

Talk to Gabriela Prus, the specialist consultant managing this position, located in Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telephone: +48 661 463 543