Specjalista ds. Marketingu

Marketing/digital/trade/360/SEO
Twoja następna firma

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży budowlanej. Aktualnie do swojego działu marketingu poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu.

Twoje następne stanowisko

Nowozatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za analizy działań digitalowych oraz koordynację działań z zakresu SEO. Ponadto osoba ta będzie odpowiadać za prowadzenie działań w GoogleAds. Specjalista ds. Marketingu będzie odpowiadał/a za promocję treści w social mediach oraz profilach organziacji. Realizacja projektów takich jak: eventy, targi, sesje zdjęciowe. Ponadto jednym z obowiązków nowozatrudnionej osoby będzie współpraca z organizacją sportową.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy osób z pierwszym doświadczeniem na stanowiskach marketingowych. Wykształcenie wyższe będzie atutem. Niezbędna będzie dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację. Poszukujemy osób dobrze zorganizowanych, samodzielnych, chętnych do rozwoju, zaangażowanych w powierzone zadania, a także chętnych do pracy w międzynarodowym środowisku. Dodatkowym atutem będzie zainteresowanie sportem, a przede wszystkim piłką nożną.

Co zyskujesz?

Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozpoznawalnej firmie realne możliwości rozwoju, wsparcie do różnorodnych szkoleń i kursów , pakiet dodatkowych benefitów .

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1172187
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Construction
Location
Łódzkie
Specialism
Marketing
Ref:
1172187

Talk to a consultant

Talk to Antoni Komsta, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 785506865