Specjalista ds. Personalnych

Specjalista ds Personalnych, kadry i płace, specjalista ds. kadr i płac
Dla naszego klienta, znanej firmy o profilu produkcyjnym zlokalizowanej w Poznaniu, poszukujemy Specjalisty ds. Personalnych. Jeśli masz już pierwsze doświadczenie w obszarze kadr lub płac, masz dobry poziom języka angielskiego - używasz go w codziennej pracy, ta oferta jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

• Obsługa kadrowo-płacowa pracowników,
• Przygotowanie list płac, miesięcznych raportów/statystyk dotyczących zatrudnień/wynagrodzeń,
• Przygotowanie deklaracji ZUS, PDOF, GUS,
• Współpraca międzynarodowa z centralą, koordynacja procesu zatrudniania cudzoziemców w firmie,
• Prowadzenie projektów z zakresu administracji personalnej.

Profil kandydata/kandydatki:

• Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki ekonomiczne lub pokrewne.
• Pierwsze doświadczenie w obszarze administracji kadrowo-płacowej, doświadczenie w samodzielnym naliczaniu listy płac mile widziane,
• Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
• Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office, szczególnie Excel,
• Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, min poziom B2/C1
• Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem.

Benefity:

• Hybrydowy tryb pracy,
• Umowa o pracę,
• Przedszkole/żłobek pracowniczy,
• Siłownia na terenie biura,
• Prywatna opieka medyczna,
• Ubezpieczenia na życie,
• Zniżki na firmowe produkty.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1172050
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Manufacturing & Production
Location
Poznan
Specialism
Accountancy and Finance
Ref:
1172050
Closing date
28 Feb 2023

Talk to a consultant

Talk to Patrycja Bogdańska, the specialist consultant managing this position, located in Poznań
Hays, ul. Młyńska 16

Telephone: +48 603 801 027