Specjalista ds. Rekrutacji/HR Administracji

HR, Administracja, Rekrutacja, Kadry, Angielski

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji z branży lotniczej poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Specjalisty ds. HR Administracji i Rekrutacji.

Do zakresu twoich obowiązków będzie należało przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych, wyszukiwanie i kontaktowanie kandydatów na otwarte stanowiska, branie udział w procesach onboardingowych. Dodatkowo będziesz wspomagać zespół HR w zadaniach administracyjnych

Oferta skierowana jest zarówno do osób rozpoczynających swoją karierę jak i chcących zdobyć doświadczenie w międzynarodowym środowisku, jak i do osób z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku. Wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1/B2. Ponadto poszukujemy osób dokładnych i samodzielnych, z umiejętnością organizacji, skoncentrowanych na realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowę o pracę na okres 12 miesięcy oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia. Istnieje możliwość pracy z domu jeden dzień w tygodniu. Firma gwarantuje dofinansowanie posiłków oraz częściowy zwrot kosztów dojazdu.Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.


#LI-DNI
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Temporary
Industry
Aviation & Aerospace
Location
Wroclaw
Specialism
Manufacturing
Ref:
1182449

Talk to a consultant

Talk to Paulina Kowalczyk, the specialist consultant managing this position, located in Wroclaw
Hays, ul. Łaciarska 4b

Telephone: +48225845650

Similar jobs to Specjalista ds. Rekrutacji/HR Administracji

  • Senior Change & Communications Specialist

    OCM, Change Manager, Content creation, B2B, HTML, CSS, part-time, 0,5 FTE
    PolskaPLN net + vat/h on B2B