Staż HR

Staż, HR, angielski
W związku z intensywnym rozwojem międzynarodowa firma poszukuje stażysty w dziale HR z językiem niemieckim.

Wymagania:
  • angielski B2
  • doświadczenie w obsłudze klienta

Obowiązki:
  • wsparcie telefoniczne, mailowe na czacie pracowników
  • wsparcie w podstawowych problemach IT (np. resetowanie hasła)

Oferta:
  • wsparcie i szkolenie w pierwszym okresie pracy
  • pierwsza umowa na 6 miesięcy
  • możliwość dalszego rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361. #1172225
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Temporary
Industry
Manufacturing & Production
Location
Katowice
Specialism
Manufacturing
Ref:
1172225

Talk to a consultant

Talk to Monika Paul-Gonera, the specialist consultant managing this position, located in Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telephone: 122013653