Structural Stress Engineer

Stress Engineer | obliczenia wytrzymałościowe | calculations
Naszym Klientem jest skandynawska firma działająca w modelu EPC z sektora Oil & Gas, która realizuje projekty modernizacyjne platform wydobywczych na Północy, w Australii oraz Brazylii dla największych operatorów pól naftowych.

W związku z rosnącą ilością naprawdę interesujących i dynamicznych projektów, nasz Klient poszukuje wykwalikowanego specjalisty z doświadczeniem w branży Oil & Gas na stanowisko Structural Stress Engineer.
Do zadań zatrudnionej osoby będzie należeć przede wszystkim wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych przy projektach modernizacyjnych poszczególnych części platform wiertniczych oraz urządzeń wspomagających ich pracę. Obliczenia te wykonywane będą, m.in. w STAAD.Pro, ANSYS, Mathcad, AutoCAD lub IdeaStatica. Konieczna jest również umiejętność posługiwania się j. angielskim z racji bliskiej współpracy z norweskim oddziałem spółki oraz zagranicznymi klientami.

W zamian firma oferuje zatrudnienie w oparciu o roczny kontrakt B2B z możliwością przedłużenia. Kluczowa jest otwartość do pracy w biurze na miejscu, w Gdańsku - przynajmniej na początkowych etapach biznesu.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1173827
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Energy, Utilities & Mining
Location
Gdansk
Specialism
Energy
Ref:
1173827

Talk to a consultant

Talk to Joanna Golda, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 785 557 826