Total Solutions Manager

Branch Manager | Business Development Manager | Project Manager | Kierownik Oddziału
Naszym klientem jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych i wiodących firm dystrybucyjnych na rynku klimatyzacji i chłodnictwa. W swoim portfolio posiada szereg typów urządzeń mających zastosowanie w ogrzewaniu, chłodzeniu i regulacji poziomu wilgotności oraz oczyszczania powietrza w domach, obiektach rekreacyjnych, hotelach i biurowcach.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem czołowego stanowiska w jej strukturach – Total Solutions Managera, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie budżetem, zespołem pracowników, projektami sprzedażowymi oraz technicznymi w zakresie HVAC+R z warszawskiego biura firmy. Nowo zatrudniona osoba, będzie również odpowiedzialna za kompleksowe przygotowanie ofert, negocjacje z kontrahentami w ramach kontraktów oraz współpracę z podwykonawcami.

Z racji kompleksowej roli, jaka czeka na kandydatów, poszukujemy osób z min. 5 letnim doświadczeniem managerskim oraz praktyczną wiedzą zdobytą w ramach projektowania instalacji sanitarnych lub HVAC, posiadających wykształcenie wyższe techniczne, preferowane – chłodnictwo i klimatyzacja, budownictwo lub inżynieria środowiska. Ogromnym atutem będzie posiadanie przez kandydata zdolności komunikacyjnych, negocjacyjnych, analitycznych oraz płynnej znajomości języka angielskiego w związku z pracą w środowisku międzynarodowym.

W zamian firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz bardzo konkurencyjne wynagrodzenie wraz z premią pieniężną. Kandydaci mają możliwość skorzystania z pełnego pakietu benefitów, w którego skład wchodzą, m.in. ubezpieczenie zdrowotne oraz medyczne, karta multisport czy dofinansowanie do świąt. Na Kandydatów czeka również auto służbowe oraz niezbędne wyposażenie pracownicze.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1171567
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Engineering
Location
Warszawa
Specialism
Construction
Ref:
1171567

Talk to a consultant

Talk to Joanna Golda, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 785 557 826

Similar jobs to Total Solutions Manager

 • Technical Infrastructure Manager

  IT Infrastructure Manager, Infrastructure Team Lead, Team Leader, Infrastructure Administrator, Admin, Hyper-V
  Warszawa
 • Engineering Project Manager

  Engineering Process Manager | Kierownik Działu Technologicznego | technologie wodorowe
  Gdansk
 • Lead Manager, Reconciliation

  #opportunity #client #management #reconciliation #manager #banking #funds #operations
  Wroclaw
 • Frontend Developer

  Angular, JavaScript, HTML, CSS, SASS, RxJs, HammerJS, Karma, Jasmine, Node.js, CI/CD
  Polska
 • Senior Auditor II Technology

  #technology #audit #opportunity #wroclaw
  Wroclaw