Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce

SOS Wioski Dziecięce Hays Poland grafika z chłopcem

 

Cechą, która wyróżnia Hays, spośród konkurentów, jest unikalny system rekrutacji wysokiej klasy specjalistów, managerów oraz pracowników wyższego szczebla w oparciu o wyspecjalizowane dywizje. Sukces Hays Poland jest efektem szczególnej więzi z Klientami i Kandydatami, którą budujemy na wzajemnym zaufaniu w toku codziennych, bezpośrednich kontaktów.

Podejmujemy działania, których celem jest jeszcze lepsze dopasowanie naszych usług do Państwa potrzeb i wymagań. Jednocześnie chcemy działać na rzecz społeczeństwa, w którym wszyscy funkcjonujemy.

Dlatego Hays Poland podjął współpracę ze stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce. Będziemy wdzięczni, jeśli znajdą Państwo chwilę, by podzielić się z nami wrażeniami dotyczącymi Państwa kontaktów z konsultantem Hays. Za każdą wypełnioną ankietę odesłaną przez Państwa do Hays, przekażemy 5 PLN na rzecz stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

 

 

Metodologia

Metodologia

Mechanizmy naszego badania.

Trust us, we find the best candidates on the market

Trust us, we find the best candidates on the market

 
Zleć rekrutację

Kontakt do mediów RH

Media contact

Contact the PR Team for more tailored support, including access to spokespeople, case studies, targeted articles or comment, bespoke research for your publication