Nowoczesne formy zatrudnienia 2020 main

Rozwój nowoczesnych technologii i zmieniająca się kultura pracy doprowadziły do rozszerzenia tradycyjnych form zatrudnienia – m.in. o pracę tymczasową, outsourcing usług, a także projekty interimowe na zasadach B2B. Podczas kiedy kilka lat temu zatrudnienie czasowe było kojarzone głównie z pracownikami fizycznymi, dziś rozumiane jest zupełnie inaczej i cenione zarówno przez pracodawców, jak i pracowników.

Dla doświadczonych ekspertów w swojej dziedzinie, kontrakty B2B czy projekty interimowe są szansą na otrzymanie atrakcyjniejszego wynagrodzenia. Z kolei dla młodych absolwentów, stawiających pierwsze kroki na rynku pracy, czasowe zobowiązania dają możliwość zdobycia cennego doświadczenia. Aby dowiedzieć się, co jeszcze motywuje pracowników do podjęcia pracy czasowej zachęcamy do pobrania naszej najnowszej publikacji.


Raport Hays Poland „Nowoczesne formy zatrudnienia. Na określony czas” stworzony został z firmą Kincentric i kancelarią Greenberg Traurig, we współpracy z Invest in Pomerania, Centrum Wspierania Biznesu ARAW, Urzędem Miasta Katowice, Urzędem Miasta Krakowa oraz Urzędem Miasta Poznania.

Link do pobrania bezpłatnego raportu zostanie przesłany na adres e-mail podany w formularzu.

Nowoczesne formy zatrudnienia 2020 formularz

Niniejszym oświadczam, że przeczytałem i akceptuję Regulamin. Wypełniając powyższy formularz, poświadczam, że przeczytałem i zrozumiałem zapisy Polityki Prywatności.