Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce

SOS Wioski Dziecięce Hays Poland grafika z chłopcem

 

Cechą, która wyróżnia Hays, spośród konkurentów, jest unikalny system rekrutacji wysokiej klasy specjalistów, managerów oraz pracowników wyższego szczebla w oparciu o wyspecjalizowane dywizje. Sukces Hays Poland jest efektem szczególnej więzi z Klientami i Kandydatami, którą budujemy na wzajemnym zaufaniu w toku codziennych, bezpośrednich kontaktów.

Podejmujemy działania, których celem jest jeszcze lepsze dopasowanie naszych usług do Państwa potrzeb i wymagań. Jednocześnie chcemy działać na rzecz społeczeństwa, w którym wszyscy funkcjonujemy.

Dlatego Hays Poland podjął współpracę ze stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce. Będziemy wdzięczni, jeśli znajdą Państwo chwilę, by podzielić się z nami wrażeniami dotyczącymi Państwa kontaktów z konsultantem Hays. Za każdą wypełnioną ankietę odesłaną przez Państwa do Hays, przekażemy 5 PLN na rzecz stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

 

 

HaysSpecialismTree

Metodologia

Metodologia

Mechanizmy naszego badania.

Szukasz pracowników? Zarejestruj wakat PL

Zaufaj nam, znajdziemy najlepszego kandydata

Kontakt do mediów RH

Kontakt dla mediów

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania komentarzy dotyczących sytuacji na rynku pracy, trendów w danych branżach, czy zagadnień związanych z rekrutacją oraz HR.