Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce

SOS Wioski Dziecięce Hays Poland grafika z chłopcem

 

Cechą, która wyróżnia Hays, spośród konkurentów, jest unikalny system rekrutacji wysokiej klasy specjalistów, managerów oraz pracowników wyższego szczebla w oparciu o wyspecjalizowane dywizje. Sukces Hays Poland jest efektem szczególnej więzi z Klientami i Kandydatami, którą budujemy na wzajemnym zaufaniu w toku codziennych, bezpośrednich kontaktów.

Podejmujemy działania, których celem jest jeszcze lepsze dopasowanie naszych usług do Państwa potrzeb i wymagań. Jednocześnie chcemy działać na rzecz społeczeństwa, w którym wszyscy funkcjonujemy.

Dlatego Hays Poland podjął współpracę ze stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce. Będziemy wdzięczni, jeśli znajdą Państwo chwilę, by podzielić się z nami wrażeniami dotyczącymi Państwa kontaktów z konsultantem Hays. Za każdą wypełnioną ankietę odesłaną przez Państwa do Hays, przekażemy 5 PLN na rzecz stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Pomóż nam pomóc.
Pamiętaj o wypełnieniu ankiety.

 

 

HaysSpecialismTree

Metodologia

Metodologia

Mechanizmy naszego badania.

Szukasz pracowników? Zarejestruj wakat PL

Zaufaj nam, znajdziemy najlepszego kandydata

Jeśli chcą Państwo zlecić Hays rekrutację bądź realizację usług HR, prosimy o wypełnienie formularza. Po jego przesłaniu skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia możliwości naszej współpracy.  

 

Niniejszym oświadczam, że przeczytałem i akceptuję Regulamin. Wypełniając powyższy formularz, poświadczam, że przeczytałem i zrozumiałem zapisy Polityki Prywatności.   

Kontakt do mediów RH

Kontakt dla mediów

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania komentarzy dotyczących sytuacji na rynku pracy, trendów w danych branżach, czy zagadnień związanych z rekrutacją oraz HR.