Doradca Techniczno-Handlowy (pompy ciepła)

Sprzedaż/sales/pompy ciepła/OZE/instalacje/instalatorzy/doradztwo
Dla generalnego przedstawiciela nowoczesnych produktów z zakresu pomp ciepła poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego.

Twoje następne stanowisko

Na co dzień Doradca Techniczno-Handlowy będzie budował, rozwijał i utrzymywał relacje z klientami na terenie województwa wielkopolskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego.
Ponadto, zadaniem nowozatrudnionej osoby będzie odbywanie spotkań handlowych, badanie potrzeb klientów, prowadzenie prezentacji, doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań, przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji, a także rozwijanie długofalowych relacji z klientami na podległym regionie. Przede wszystkim Doradca Techniczno-Handlowy będzie docierał do Klientów takich jak: instalatorzy. Będzie także inicjował pomysły, których celem będzie rozwój kluczowych klientów. Będzie to praca wymagająca podróży służbowych.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisku sprzedażowym w branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, pomp ciepła lub innej technicznej/pokrewnej, która swobodnie czuje się w komunikacji z Klientami takimi jak: instalatorzy. Wykształcenie wyższe techniczne będą dodatkowym atutem. Szansę sprawdzenia się na tym stanowisku ma osoba samodzielna i zaangażowana, zorganizowana, komunikatywna, umiejętnie budująca relacje.

Co zyskujesz?

Nasz klient oferuje ciekawą, pełną wyzwań pracę dla znanej marki z obszaru pomp ciepła i klimatyzacji. Firma oferuje stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne, dwuskładnikowe wynagrodzenie, niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer) oraz dodatkowe benefity.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1173299
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Inżynieria
Lokalizacja
Poznań
Obszar specjalizacji
Sprzedaż
Nr ref.:
1173299
Data ważności
30 Apr 2023

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Katarzyna Horzela, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Katowice
Hays, al. Roździeńskiego 1A

Telefon: 515 103 901

Podobne oferty pracy do Doradca Techniczno-Handlowy (pompy ciepła)

  • Sales and Technical Advisor (pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie)

    Sprzedaż/sales/pompy ciepła/OZE/instalacje/instalatorzy/doradztwo
    Łódzkie
  • Technical and Sales Advisor (łódzkie)

    Sprzedaż/sales/pompy ciepła/OZE/instalacje/instalatorzy/doradztwo
    Łódzkie